آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22735
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1391 11:8
تعداد بازدید : 461

گوگل یک شرکت بازاریابی آنلاین خرید

گوگل از خرید یک شرکت عرضه کننده راهکارهای تجارت الکترونیکی و بازاریابی آنلاین به نام چنل اینتلیجنس (Channel Intelligence) خبر داده است. گوگل هدف خود از خرید این شرکت را ارتقای تجربه کاربران در زمینه خرید و فروش آنلاین اعلام کرده است.

همکاران سیستم- به نوشته وب‌سایت philly، گوگل شرکت چنل اینتلیجنس را از گروه شرکت‌های آی‌سی‌جی (ICG) خریداری کرده و خرید این شرکت برای گوگل ۱۲۵ میلیون دلار تمام شده است. شرکت چنل اینتلیجنس که به اختصار سی‌آی (CI) خوانده می‌شود به کسب‌وکارهای تجاری کمک می‌کند که مشتریان آنلاین خود را افزایش دهند. بر اساس آنچه در وب‌سایت چنل اینتلیجنس منتشر شده، این شرکت ۱۵ درصد از دادوستدهای آنلاین کشور آمریکا را رهگیری می‌کند و برای شرکت‌های مشتری خود سالانه در مجموع دو میلیارد دلار درآمد کسب می‌کند. در حال حاضر بیش از ۸۵۰ خرده فروشی در ۳۱ کشور جهان از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند.
این شرکت دارای فناوری‌هایی است که تجار و بازرگانان به کمک آن می‌توانند فروش خود را بیشتر کنند و بازدید مصرف کنندگان از محصولات خود را نیز افزایش دهند. مشتریان و مصرف کنندگان نیز به کمک خدمات این شرکت می‌توانند عرضه‌کنندگان محصول مورد نظر خود را یافته و آن را از یکی از آنها خریداری کنند. شرکت‌های گوگل و چنل اینتلیجنس در گذشته نیز با یکدیگر همکاری می‌کرده‌اند. یکی از سخنگویان گوگل درباره خرید این شرکت گفته است: ما می‌خواهیم تجربه خرید آنلاین مصرف کنندگان را بهبود بخشیم و از این طریق به آنها کمک کنیم در زمان و پول خود صرفه‌جویی کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :