آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22736
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1391 11:13
تعداد بازدید : 595

Asus RT-AC66U

نشان لیاقت بر سینه روتر ايسوس

ايسوس توانست در بررسي های سايتToms hardware در زمينه محصولات شبکه بي سيم، نشان Elite را به علت کيفيت و کارایي روتر جديد RT-AC66U کسب کند.

فناوران- بر اساس اطلاعات ارایه شده در وب، روتر RT-AC66U يکي از جديدترين محصولات ايسوس در محصول زمينه شبکه است. اين محصول از استاندارد 802.11ac پشتيباني مي‌کند که به مدد اين استاندارد قادر خواهد بود سرعت انتقال اطلاعات را حداکثر به 75/1 گیگابیت در ثانيه افزايش دهد. روتر جديد ايسوس در دو فرکانس 4/2 و پنج گيگاهرتز کار مي‌کند و از سه آنتن قابل جدا شدن بهره مي‌برد. اين دستگاه مجهز به يک پورت WAN، چهار پورت LAN گیگابیتی و دو پورت 0.USB2 است که در بخش پشتي دستگاه تعبيه شده است.
علاوه بر اين موارد ايسوس تغييراتی در رابط کاربري اين محصول ايجاد کرده است تا کاربر بتواند راحت‌تر روتر را مديريت کند. در بخش فوقاني دستگاه دیودهای نوري براي تعيين وضعيت دستگاه قرار دارد که اين ديود‌ها به ترتيب شامل منبع تغذيه، چهار ديود براي شبکه، WAN، دو ديود براي آنتن‌ها و پورت USB است. اين دستگاه از تمامی سيستم‌‌عامل‌هاي موجود در بازار پشتيباني مي‌کند و کاربر مي‌تواند به راحتی از آن در سيستم‌عامل‌هاي مختلف استفاده کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :