آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 227837
تاریخ انتشار : 27 آذر 1396 11:17
تعداد بازدید : 1022

علاءالدین پلمپ می شود؟

رییس ستاد ایمن سازی واحدهای صنفی تهران اعلام کرد که برای ایمن سازی پنج مرکز تجاری در خیابان جمهوری اقداماتی انجام شده است.


ایسنا - به گفته خسرو ابراهیمی نیا، اکنون اراده بر آن است که مراکز ریسک پذیر، پرخطر و حادثه ساز برای حفظ جان مردم مورد توجه بیشتر قرار گرفته و برای ایمن سازی آنها اقدامات بیشتری صورت گیرد که در این زمینه دادستانی نیز وارد عمل شده و این مساله جای تشکر از قوه قضاییه را 
دارد.
عضو هیات مدیره اتاق اصناف در پاسخ به سوالی درباره موارد مطرح شده در زمینه اخطارهای آتش نشانی به علاءالدین گفت: ساختمان علاءالدین یکی از پاساژهایی است که زیرساخت های ناایمن دارد. اگرچه تمهیداتی برای آن اندیشیده شده اما هنوز مورد تایید ۱۰۰ درصدی آتش نشانی قرار ندارد.
ابراهیمی نیا با بیان اینکه این ساختمان به دلیل رفت و آمد بالایی که در آن صورت می گیرد، مورد توجه ویژه قرار دارد، گفت: این پاساژ محلی برای خرید و فروش و در عین حال انبار نیز است. از سوی دیگر علاءالدین ترددی بسیار بالا دارد و بر اساس ورود دادستانی به این موضوع امیدواریم هرچه سریع تر اقدامات لازم برای حفظ جان مردم اندیشیده شود.
وی ضمن یادآوری اینکه در این زمینه از سوی اتاق اصناف مکاتبات متعددی انجام شده است، گفت: علاوه بر پاساژ علاءالدین در خیابان جمهوری چهار مرکز تجاری دیگر نیز وجود دارند که تاکنون اخطار گرفته اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :