آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 227853
تاریخ انتشار : 27 آذر 1396 11:28
تعداد بازدید : 308

بدون تیتر

خانه ملت- فریدون حسنوند، رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: براساس قانون دولت حق ندارد در اواسط سال هیچ گونه افزایش قیمتی در هیچ کالایی اعمال کند، چراکه هرگونه افزایش قیمت به مجوز مجلس نیاز دارد که دولت چنین مجوزی ندارد.

  خانه ملت- بهرام پارسایی، عضو هیئت رییسه کمیسیون اصل 90 مجلس بیان اینکه افزایش عوارض خروج از کشور در شان این ملت، کشور و نظام نیست، افزود: هیچ دلیلی برای افزایش عوارض خروج از کشور وجود ندارد و شهروندان ایرانی همانند تمام مردم دنیا حق دارند مسافرت بروند و دنیا را ببینند.
  خبرگزاری صدا و سیما- با عملیاتی شدن اظهار قبل از ورود کالا در سامانه تجارت فرامرزی گمرک صاحبان کالا، تجار و شرکت های حمل و نقل می توانند پیش از ورود کالا به بندر شهید رجایی، محموله های خود را در سامانه اظهار کنند.
  فارس- عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور از تصمیم جدید دولت برای کوله بران خبر داد و گفت: برخی مرزهای کشور بسته شده و در مقابل مرزنشینان با سابقه سه سال سکونت در روستاها، کالا را با تخفیف گمرکی وارد کشور کنند.
  مهر- علی اکبری، عضو شورای مرکزی فراکسیون امید از سوال ۹۰ نماینده مجلس از رئیس جمهور در مورد نرخ ارز و واسطه های توزیع آن خبر داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :