آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 228076
تاریخ انتشار : 28 آذر 1396 11:34
تعداد بازدید : 594

مذاکرات شیائومی با ورایزون و AT&T

پس از کسب موفقیت های فراوان شیائومی در کشور چین، هم اکنون اعلام کرده است که می خواهد به بازار تلفن همراه و سایر گجت های الکترونیکی ایالات متحده آمریکا ورود پیدا کند.

ایسنا - پس از آنکه برند تقریبا نو ظهور شیائومی در کشور مادری خود یعنی چین به موفقیت و میزان فروش بسیار بالایی دست یافت، هم اکنون تصمیم گرفته است بازار آمریکا را نیز به تسخیر خود درآورد.
شیائومی بدین منظور قصد دارد در ابتدا محصولات الکترونیکی و گجت های هوشمند خود را به فروش برساند و سپس گوشی های هوشمند و پرچمدار خود نظیر میت ۱۰ پرو را به بازار این کشور تزریق کند.
به همین ترتیب شیائومی با اپراتورهای ورایزن و AT&T نیز در حال همکاری است تا بتواند با کمک آنها محصولات خود را برای مشتریان و طرفداران آمریکایی نیز عرضه کند. پیش بینی می شود، شیائومی با ورود و پاگذاشتن بر خاک آمریکا حتی از همتای چینی خود یعنی هوواوی نیز پیشی خواهد گرفت و کار را برای اپل و سامسونگ سخت و دشوار خواهد کرد و احتمالا بسیاری از کاربران و مشتریان آمریکایی نیز به محصولات با کیفیت و نسبتا ارزان تر این برند چینی گرایش پیدا خواهند کرد.
شیائومی به منظور شروع این رقابت گسترده، تصمیم گرفته است که فروشگاه های خرده فروشی متعددی را در خاک کشور ایالات متحده آمریکا راه اندازی کند تا بتواند به خوبی تمامی محصولات خود را عرضه کند و کاربران آمریکایی نیز به این فروشگاه ها دسترسی مناسبی داشته باشند.
بنابراین بر اساس اظهارات مدیرعامل شیائومی، این شرکت قصد دارد طی دو سال آینده پرچمداران خود را در کشور آمریکا ارایه و عرضه کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :