آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229287
تاریخ انتشار : 9 دی 1396 9:10
تعداد بازدید : 1126

توسعه کسب و کار با اجرای فاز جدید محتوای کودک و نوجوان

مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال آیت الله نجومی استان کرمانشاه، انعقاد تفاهم نامه میان خانواده درسا و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را آغاز فصل جدیدی در برنامه سازی مجموعه های فعال در حوزه تولید محتوا ارزیابی کرد و گفت: ورود به فاز جدید و اجرای یک بازی نو در عرصه محتوای کودک و نوجوان به وسیله ترویج دهندگان می تواند به رونق کسب و کار کمک کند.

فناوران - امیر محمدی درباره روند برنامه سازی و تولید محتوای کودک و نوجوان گفت: ورود به فاز جدید و اجرای یک بازی نو در عرصه محتوای کودک و نوجوان به وسیله ترویج دهندگان می تواند به رونق کسب و کار کمک کند.
وی افزود: بر این اساس انعقاد تفاهم نامه میان خانواده درسا و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال هم به منزله آغاز فصل جدیدی در برنامه سازی مجموعه های فعال در حوزه تولید محتوا هستند.
محمدی گفت: تنها برخی ایرادهای جزیی در فرآیند برنامه سازی، مانع انتشار آثار مجموعه دیجیتال آیت الله نجومی در سرویس های خانواده درسا شده که با مرتفع شدن آنها، همکاری های این مجموعه با خانواده درسا وارد فاز اجرایی می شود.
مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال آیت الله نجومی همچنین به پیشینه آشنایی با خانواده درسا پرداخت و گفت: آشنایی با این مجموعه به برنامه هایی مانند محله گل و بلبل برمی گردد که توانست میان کاربران زیادی جای خود را باز کند. وی ساخت تبلیغات هوشمندانه تر و برنامه های تلویزیونی با سطح تعامل بالاتر را عامل پیشرفت خانواده درسا دانست و از تجربه های خود در این زمینه بهره گرفت.
مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال آیت الله نجومی درباره بازی «قوشمه» بیان کرد: این بازی در این مجتمع فرهنگی تولید شده و در قالب نخستین تجربه همکاری با درسا در حال پیگیری است و طی چند روز آینده وارد فاز اجرایی می شود. 
محمدی گفت: قوشمه به معنی بازیگوش بوده و در این بازی، نوعی سبک زندگی تعریف شده و به تربیت شخصیت اصلی بازی طبق معیارهای اسلامی–ایرانی می پردازد؛ به عبارت دیگر این بازی سعی دارد در کنار سرگرمی، فرآیند تربیتی را نیز به کودک بیاموزد. وی توضیح داد: در این بازی سعی شده نشاط، سرگرمی، صرفه جویی و حتی اقتصاد با سبک ایرانی–اسلامی ترویج و پیاده سازی شود. محمدی درباره چگونگی تولید این بازی رایانه ای و استفاده آن نیز گفت: این بازی در مجتمع دیجیتال آیت الله نجومی، استودیو بازی و انیمیشن «گلا» تهیه و تولید شده و روی گوشی های موبایل با سیستم آندرویید قابل اجراست.
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :