آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229341
تاریخ انتشار : 9 دی 1396 11:4
تعداد بازدید : 985

1 سال

شرکت گارمین دست بند سلامتی جدیدی با نام ویووفیت ۴ معرفی کرده که از نمایشگر رنگی دائما روشن و عمر باتری یک ساله بهره مند است.

فناوران- شرکت آمریکایی گارمین که محصولات مختلفی از جمله ابزارهای پوشیدنی تولید می کند، دست بند سلامتی جدیدی با نمایشگر رنگی معرفی کرد. بر اساس گزارش گارمین، این دست بند سلامتی که ویووفیت ۴ نام دارد، از عمر باتری بیش از یک سال بهره مند خواهد بود.
بندهای این دست بند سلامتی دارای الگویی طرح دار هستند. نمایشگر رنگی این دست بند به طور دائم روشن خواهد بود و به شما اجازه می دهد اطلاعات فعالیت های ورزشی، اعلان ها، هشدارهای هواشناسی و دیگر موارد را مشاهده کنید. به لطف فناوری Move IQ گارمین، این دست بند به طور خودکار شروع شدن فعالیت های ورزشی را تشخیص می دهد و فعالیت کاربر را زیر نظر می گیرد.
دست بند سلامتی جدید گارمین قدم ها، مسافت طی شده و کالری سوزانده شده توسط کاربر را محاسبه می کند و می تواند خواب وی را نیز تحت نظر داشته باشد. این دست بند می تواند اهداف روزانه جهت قدم زدن برای کاربر را تعیین کند. همچنین می توان از این دست بند در زمان شنا و دوش گرفتن نیز استفاده کرد؛ اما در این محصول خبری از شمارنده ضربان قلب نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :