آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229490
تاریخ انتشار : 10 دی 1396 10:39
تعداد بازدید : 426

خدمات انفورماتیک از صاحبان ایده در فناوری های مالی حمایت می کند

شرکت خدمات انفورماتیک حامی اولین دوره از نمایشگاه نواندیشان فناوری های مالی شد. این نمایشگاه همزمان با هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت برگزار می شود.


فناوران- شرکت خدمات انفورماتیک از تمامی تیم ها که در زمره یکی از گروه های صاحبان ایده، دارندگان طرح کسب و کار و MVP یا  طرح های تجاری سازی شده در قالب شرکت های نوپا قرار می گیرند، دعوت کرده که تا پایان روز پنجشنبه 14 دی ماه، با مراجعه به پایگاه اینترنتی WWW.ISC.CO.IR ضمن ثبت نام اعضای تیم خود، در خصوص تکمیل فرم های مربوطه و بارگذاری اطلاعات تکمیلی اقدام کنند.
این شرکت اعلام کرده  که پس از ارزیابی اولیه طرح ها، از تیم های برتر برای مصاحبه حضوری دعوت خواهد شد و در نهایت 30 تیم منتخب (ده تیم در هر گروه) به مرحله نهایی راه خواهند یافت. تیم های مذکور این فرصت را خواهند یافت که ضمن حضور رایگان در فضای نمایشگاهی تخصیص یافته در بزرگ ترین رویداد سالانه صنعت بانکداری و پرداخت کشور، از امکان ارائه ایده، طرح و محصولات خود به بیش از 5 هزار بازدیدکننده در طول روزهای برگزاری رویداد بهره مند شوند.
همچنین هدایای نقدی ویژه ای برای 9 استارت آپ برتر (3 تیم در هر گروه) در نظر گرفته شده که طی مراسم اختتامیه همایش اهدا خواهد شد.
بر اساس اطلاعیه شرکت خدمات انفورماتیک، مواردی از قبیل مزیت رقابتی طرح، میزان نوآوری، تطابق با نیاز بازار، توجه به چالش های امنیتی، تطابق با قوانین رگولاتوری حوزه عملکرد و پتانسیل درآمدزایی طرح از اهم شاخص های ارزیابی خواهند بود.
گفنتنی است که هزینه رزرو فضای نمایشگاهی و غرفه سازی برای 30 تیم برتر را شرکت خدمات انفورماتیک تقبل کرده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :