آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229498
تاریخ انتشار : 10 دی 1396 10:44
تعداد بازدید : 966

وزارت دادگستری پیگیر مسایل حوزه مالکیت فکری

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری از برگزاری جلسه ای با مدیرکل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای حل مسائل موجود در حوزه مالکیت فکری خبر داد.

فارس - ‎طبق دستور وزیر دادگستری و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جلسه ای فی مابین میرهادی قره سید رومیانی، سرپرست معاونت حقوق مالکیت فکری و محمد حسن کیانی، مدیرکل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور برگزار شد.
‎در این جلسه مقرر شد اقدامات لازم جهت رفع مشکلات و شبهات فی مابین و دغدغه های حوزه مالکیت و در راستای اجرای منویات دولت و قوه قضائیه کارگروهی مشترک تشکیل شد و به صورت منظم و مستمر پیگیری های لازم در این خصوص را انجام دهد.
‎میرهادی قره سید رومیانی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری در تشریح این جلسه عنوان کرد: در راستای اجرای سیاست ها و مصوبات دولت، معاونت مالکیت فکری در حال انجام اقدامات مربوطه است و از طرفی برای ایجاد نقاط اشتراک با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور این جلسه به دستور وزیر دادگستری و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت هماهنگی بیشتر و حل مسائل موجود در حوزه مالکیت فکری برگزار شد.
وی گفت: این تعاملات باید انجام گیرد تا هم افزایی درونی و داخلی بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم با تمرکز بر ظرفیت ها در عرصه بین الملل حضور قوی و پررنگی داشته باشیم.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری ادامه داد: صحبت های مختلفی در راستای هماهنگی بیشتر مطرح شد و مقرر گردید اقدامات لازم جهت رفع مشکلات و شبهات فی مابین و دغدغه های حوزه مالکیت، کارگروهی مشترک تشکیل شود و به صورت منظم و مستمر پیگیری های لازم در این خصوص را انجام دهد.
‎سرپرست معاونت حقوق مالکیت فکری گفت: در حوزه مالکیت فکری مسایل مختلفی مطرح هست که لازم است جلسات مختلفی بین سازمان های مربوطه در راستای پیشبرد سریع اهداف حوزه مالکیت فکری برگزار شود.
وی افزود: مالکیت فکری ایجاد امنیت پایدار برای هنرمندان، مصنفین و صاحبان ایده می کند و نیاز است جهت تحقق حداکثری این امنیت پایدار همه ما تلاش کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :