آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229510
تاریخ انتشار : 10 دی 1396 10:55
تعداد بازدید : 617

راهکار پاناسونیک برای مقابله با آلودگی هوا

پاناسونیک با همکاری شرکت های چینی و به منظور تامین سلامت شهروندان و افزایش کیفیت هوای اماکن مختلف، برای ارتقا و توسعه دستگاه های تصفیه هوای خانگی اقدام کرده است.

ایسنا- به نقل از وب سایت نئووین، پاناسونیک با همکاری شرکت های چینی فعال در این زمینه تصمیم گرفته است به مقابله با آلودگی هوا، تنفس هوای ناسالم و در نتیجه بیماری های ریوی و تنفسی شهروندان در شهرهای آلوده جهان بپردازد.
بر اساس نتایج آخرین پژوهش ها و تحقیقات صورت گرفته جهانی، کیفیت ناسالم هوا و بیماری های مختلف به ویژه بیماری ریوی و تنفسی ارتباط مستقیمی در انسان ها دارند. به همین دلیل غول های تکنولوژی بسیاری چون پاناسونیک تصمیم گرفته اند با استفاده و بهره مندی از دانش تخصصی و فناوری های خود به تامین و ارتقای سطح سلامت و بهداشت شهروندان کمک به سزایی کنند.
بر اساس این نتایج و همچنین گزارش های منتشر شده از سوی سازمان سلامت جهانی، بالغ بر یک میلیارد نفر در جهان هوای کاملا آلوده و ناسالمی را تنفس و وارد ریه های خود می کنند که همین امر باعث می شود در معرض بیماری خطرناک و ناعلاج بسیاری قرار گیرند.
پاناسونیک با انتشار پستی اعلام کرد که قابلیت و فناوری جدیدی را به دستگاه تصفیه هوای خانگی خود افزوده است که قادر است علاوه بر اکسیژن سازی و تصفیه هوای آلوده موجود در محل زندگی، به کاربران این امکان را بدهد تا از درجه هوای خانه، میزان رطوبت و خشکی هوا، میزان ذرات گرد و غبار در هوا، درصد وجود آلاینده های مختلف در هوا و سایر اطلاعات لازم دیگر اطلاع یابند.
قابلیت جدید دیگری که پاناسونیک از آن خبر داده است آن است که این دستگاه تصفیه هوای خانگی از انرژی موجود در گردشی که در فضای خانه  در حرکت است، استفاده کرده و آن را تبدیل به هوای تازه و پاک می کند و بدین گونه احساس کسالت، گرفتگی هوا و بو گرفتن هوای فضای خانه را از بین خواهد برد.  پاناسونیک نام این قابلیت جدید را " سیستم هوای تازه " نامیده است و از آن به عنوان یک پیشرفت بزرگ در عرصه دستگاه ها و گجت های الکترونیکی خانگی یاد کرده است.
کاربران قادر خواهند بود تما می این اطلاعات را روی تبلت یا گوشی هوشمند خود مشاهده، پیگیری و کنترل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :