آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230064
تاریخ انتشار : 17 دی 1396 11:15
تعداد بازدید : 303

معرفی درایوهای جامد سری M8PE پلکستور به بازار ایران

شرکت تایوانی پلکستور درایوهای جامد (SSD) سری M8PE را معرفی کرده است.

فناوران- درایو های SSD سری M8PE پلکستور با سازگاری با استاندارد NVMe به منظور دستیابی به بالاترین سرعت و کارایی برای کاربران با قیمتی مقرون به صرفه عرضه کرده است. این سری دارای سه مدل M8PeGN، M8PeG، M8PeY است که با حجم های 128، 256، 512 و یک ترابایتی در دسترس است. پلکستور در این محصولات از کنترلر Marvell's 88SS1093 استفاده کرده که با همراهی حافظ فلش Toshiba 15nm MLC این سری را به یکی از پرچمداران رده بالای بازار تبدیل کرده است. همچنین بااستفاده از فناوری تصحیح خطای LDPC، رخداد خطا در این سری به حداقل رسیده و عمر و دوام این محصولات نیز به دلیل استفاده از چیپ های حافظه توشیبا، 5/1 برابر بیشتر از رقبا اعلام شده است.  
بر اساس این گزارش، استفاده از رابط PCIe M.2 و فرم فاکتور M.2 2280، و استفاده نکردن از هیت سینک، مدل های M8PeGN را به ارزانت رین مدل این سری تبدیل کرده است. در مادربوردهای جدید به منظور زیبایی و عکلکرد بهتر حافظه های SSD، معمولاً یک هیت سینک کارامد وجود دارد که پلکستور به منظور کاهش هزینه کاربر، با حذف هیت سینک، قیمت این سری را به مقرون به صرفه ترین حالت رسانده است.
سری M8Pe با فین های خنک سازی و با ساختار داخلی مناسب به منظور گردش جریان هوا، نگرانی های مربوط به دما و کاهش کارایی سیستم را رفع کرده است. علاوه بر آن سری M8Pe با رابط PCIe و یک فرم فاکتور M.2 2280 (هم با هیت سینک و هم بدون آن) عرضه می شود که دست گیمرها را در انتخات نوع مادربورد، و نحوه نصب و خنک سازی باز می گذارد.
مدل M8PeY این سری با رابط PCIe Gen 3 x4 عرضه شده که دارای یک خنک کننده کارآمد است. به لطف این خنک کننده، در بدترین شرایط ممکن دمایی کیس، کارکرد ذخیره ساز به بهترین حالت ممکن حفظ می شود. 
 تمامی مدل های این محصولات هم اکنون در کشور د ردسترس است و پلکستور به منظور اطمینان کامل از این محصول، گارانتی 5 ساله رسمی را برای آنها در نظر گرفته است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :