آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230074
تاریخ انتشار : 17 دی 1396 11:26
تعداد بازدید : 686

حمایت سازمان نصر تهران از کنگره فناوری های هوشمند

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از برگزاری کنگره فناوری های هوشمند حمایت معنوی می کند.


فناوران- سازمان برنامه و بودجه کشور با همکاری دانشگاه خواجه نصرالدین طوسی، کنگره فناوری های هوشمند (IC–Tech 2018) را با رویکرد هوشمندسازی و تحول نظام اداری بهمن ماه جاری در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می کند.
این کنگره قرار است با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت جهاد کشاورزی ، سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و دانشگاه های معتبر کشور و با هدف بررسی اصلاح فرآیندها و برنامه الکترونیکی کردن خدمات دستگاه ها و واکاوی برنامه دوم نقشه راه اصلاح نظام اداری (توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری) برگزار شود.
در این کنگره بیش از 40 پنل تخصصی و کارگاه آموزشی و سخنرانی کلیدی با حضور متخصصان و صاحبنظران داخلی و بین المللی طی دو روز به صورت همزمان در 11 سالن همایش جانبی برج میلاد، با موضوعات دولت هوشمند، اینترنت چیزها (IOT)، رایانش ابری، شهر هوشمند، امنیت در نرم افزارهای اداری الکترونیکی، فناوری های همراه و ... برگزار می شود.
اعطای گواهینامه های کارگاه های آموزشی در زمینه امنیت فناوری اطلاعات، هوشمند سازی نظام اداری، اینترنت چیزها (IOT) و گواهینامه 16 ساعته حضور، نمایشگاه فناوری های هوشمند در سه بخش دولت هوشمند، شهر هوشمند و بیمه و بانکداری هوشمند، همچنین بهره مندی از تجربیات بین المللی از جمله بررسی مدل های دولت الکترونیک در کشورهای مختلف جهان از دیگر برنامه های حایز اهمیت این رویداد خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :