آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230201
تاریخ انتشار : 18 دی 1396 10:49
تعداد بازدید : 595

بمب خبری گوگل در CES

همین چند روز پیش بود که در گزارشی اعلام کردیم امسال هم مثل سال های گذشته، گوگل در نمایشگاه وسایل الکترونیک مصرفی یعنی CES شرکت نخواهد کرد. اما خبرها حکایت از آن دارد که گوگل غرفه بزرگی را در این نمایشگاه رزرو کرده و به نظر می رسد قصد معرفی محصول مهمی هم در این رویداد دارد.

The Verge- شرکت گوگل در سال های اخیر حضور پر رنگی در این نمایشگاه نداشته و می توان گفت بعد از سال ۲۰۱۵ این شرکت دیگر محصولی را در این نمایشگاه رونمایی نکرده است، اما به نظر می رسد که امسال اوضاع متفاوت باشد. اینکه گوگل برای نمایشگاه امسال CES چه محصولی را رونمایی می کند، دقیقا مشخص نیست. اما به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد برخی از انواع سخت افزارهای خود را در این رویداد معرفی کند.
بر اساس این گزارش، کارکنان گوگل از دو روز پیش مشغول نصب تجهیزات بزرگ و بنرهای «Hey Google» در محوطه نمایشگاه بوده اند، که نشان دهنده تمرکز این کمپانی بر دستیار هوشمند است چراکه Hey Google در واقع فرمان راه اندازی دستیار این کمپانی در دستگاه های مختلف است. 
از آنجا که تمرکز بر این دستیار صوتی به معنای نمایش و بازاریابی اسپیکرهای هوشمند هوم، هوم مینی و هوم مکس نیست، نشانه ها بیانگر آن است که گوگل قرار است جنگ سختی را در این نمایشگاه با الکسا، دستیار صوتی آمازون، شروع کند. 
این غول اینترنتی برای جلب توجه بیشتر علاوه بر بهینه سازی دستیار هوشمند و ایجاد یک غرفه بزرگ در CES، بیلبوردهای بزرگی را با مضمون Hey Google در سطح شهر و مونوریل لاس وگاس که میزبانی این نمایشگاه را بر عهده دارد، نصب کرده است.
نمایشگاه CES 2018، نهم تا دوازدهم ژانویه ۲۰۱۸ (۱۹ تا ۲۲ دی ماه) در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :