آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230218
تاریخ انتشار : 18 دی 1396 11:20
تعداد بازدید : 439

ادامه همکاری فیلیمو – آسیاتک در سال 97

مدت زمان زیادی از عمر سرویس های VOD نمی گذرد. اما در ایران، دو شرکت آسیاتک و فیلیمو اقدام به همکاری و ارایه خدمات مناسبی در این زمینه کرده اند.


فناوران - آسیاتک، به عنوان برترین اپراتور ارایه دهنده خدمات ثابت کشور، دارای گسترده ترین شبکه خدمات اینترنت در سراسر ایران است؛ فیلیمو نیز پیشگام بسترهای VOD در ایران است. این دو شرکت در راستای ترویج فرهنگ و هنر و تسهیل دسترسی کاربران، طی برنامه ای مشترک اقدام به اشتراکِ غنی ترین مجموعه محتوای فیلم و سریال کشور کرده اند.
بر همین اساس مشترکان اینترنت آسیاتک در سراسر کشور بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند از طریق نشانی vod.asiatech.ir به صورت رایگان به کلیه فیلم ها و سریال های فیلیمو دسترسی داشته باشند؛ فیلیمو به عنوان یک سرویس VOD، دارای محتوای فاخر و غنی شامل هزاران عنوان فیلم و سریال ایرانی و خارجی، به زبان اصلی، دوبله یا زیرنویس شده و حتی انحصاری است.
بر اساس این گزارش کاربران آسیاتک در سراسر کشور بدون نیاز به خرید اشتراک فیلیمو و فارغ از دغدغه مصرف حجم اینترنت می توانند از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ، تلویزیون هوشمند یا هر دستگاه دیگری که به شبکه آسیاتک متصل باشد، فیلم ها و سریال های دلخواه خود را از طریق vod.asiatech.ir تماشا کنند.
بنابر این گزارش باتوجه به استقبال کم نظیر کاربران از این طرح و در راستای افزایش رضایت کاربران، فیلیمو و آسیاتک در اقدامی مشترک اعلام کردند: امکان تمدید دوباره این طرح در سال آینده نیز وجود دارد.  
در پایان این گزارش آمده است محتوای vod.asiatech.ir کاملا مشابه محتوای سایت اصلی فیلیمو است و به طور مستمر و همزمان با این سایت، فیلم ها و سریال های آن به روز می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :