آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232496
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396 10:22
تعداد بازدید : 501

در جلسه کاری روسای اتاق‌های اصناف و بازرگانی مطرح شد

پیگیری مطالبات فعالان اقتصادی در قالب برنامه مشترک

صبح دیروز جلسه صبحانه کاری میان علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران و غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در محل ساختمان اتاق اصناف ایران برگزار شد و مقرر شد مطالبات بخش خصوصی در قالب برنامه ای مشترک به دولت ارایه شود.

فناوران - این نشست در راستای اهداف مشترک ۲ اتاق و تقویت همکاری های فی مابین که مدتی است در دستور کار قرار گرفته، برگزار شد.
در این جلسه طرفین بر تقویت دبیرخانه پارلمان بخش خصوصی به عنوان ابزاری مهم برای پیگیری و دستیابی به فعالان اقتصادی بخش غیردولتی در کشور تاکید کردند. 
همچنین در این نشست مقرر شد تا پیشنهادات هر دو اتاق با هدف تبیین و تشریح چگونگی حمایت از تشکل های بخش خصوصی و بنگاه های اقتصادی غیردولتی در قالب یک برنامه مدون به دولت ارایه شود. از دیگر موضوعات این جلسه می توان به تعیین راهبردی معین به منظور اعلام مواضع ۲ اتاق اصناف و بازرگانی پرداخت. در همین راستا طرفین تاکید کردند که مواضع رسمی اتاق های اصناف و بازرگانی ایران تنها از طریق روسای ۲ اتاق یا نمایندگان رسمی معرفی شده اعلام می شود. در پایان این جلسه علی فاضلی و غلامحسین شافعی به عنوان رییس اتاق اصناف ایران و رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران بر ضرورت هماهنگی های بیشتر و تدوین راهبردهای مشترک به منظور نیل به اهداف بخش خصوصی تاکید کردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :