آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232509
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396 11:27
تعداد بازدید : 261

برگزاری نمایشگاه چیدمان تعاملی «جایی دیگر» با حمایت سامسونگ

نمایشگاه چیدمان تعاملی واقعیت مجازی «جایی دیگر» با همکاری شرکت سامسونگ و بنیاد پژمان در کارخانه آرگو در حال برگزاری است.

فناوران- در این نمایشگاه آثار دو هنرمند کره ای و فرانسوی با استفاده از هدست های واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ به نمایش درآمد تا دوستداران و علاقه مندان طی مدت بیش از یک ماه و نیم با حضور در کارخانه آرگو از نزدیک با این هنر مدرن آشنا شوند.
نمایشگاه چیدمان تعاملی «جایی دیگر» با کیوریتوری عماد آل ابراهیم و آثار هایون کوآن، فیلمساز کره ای–فرانسوی و بالتازار اوکسیتخ، هنرمند فرانسوی از روز ۸ دی ماه امسال آغاز به کار کرد و تا ۲۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
در این نمایشگاه که با حمایت سامسونگ برگزار شده از هدست های واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ برای نمایش آثار و ایجاد تجربه ای کم نظیر بهره گرفته شده است. براساس اعلام برگزارکنندگان، آثار کوآن و اوکسیتخ با استفاده از واقعیت مجازی در تلاش برای خلق چشم اندازی شاعرانه بر پایه خاطرات انسانی، سعی در برقراری ارتباطی مستقیم و دو سویه بین مخاطب و اثر را دارند. مخاطبان با استفاده از هدست های واقعیت مجازی در تجربه ای فردی و چندوجهی غوطه ور خواهند بود. 
در این چیدمان تعاملی بازدیدکنندگان می توانند ۶ اثر متنوع از دو هنرمند منتخب نمایشگاه را تماشا کنند. آثاری که در قالب و فر می جدید زندگی گذشته، حال و آینده بشر را روایت می کند. بهره مندی از هدست های Gear VR موجب شده تا مخاطبان تجربه ای فردی و زنده با آثار داشته باشند. در این نمایشگاه همچنین به کمک نمایش فیلم هایی مخاطبان با مراحل ساخت ویدئوهای VR بیشتر آشنا می شوند.
این نمایشگاه که با حمایت شرکت سامسونگ برگزار شده تا ۲۰ بهمن ماه در کارخانه آرگو به نشانی خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ برگزار می شود. برای بازدید از نمایشگاه می توانید روزهای دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ و در روزهای جمعه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ به کارخانه آرگو مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :