آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232579
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1396 8:12
تعداد بازدید : 571

در گردهمایی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران صورت گرفت

حراج هدیه سعادت برای کمک به زلزله‎زدگان

مراسم گردهمایی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برای تقدیر از اعضای هیات مدیره دوره چهارم، شوراهای انتظامی بدوی و تجدید نظر و همکاران دبیرخانه سازمان عصر روز شنبه 14 بهمن ماه جاری برگزار شد.

فناوران - آزاده داننده رییس سومین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران درباره دلایل برگزاری این گردهمایی گفت: هیات مدیره پنجم سازمان در آستانه فعالیتش تصمیم گرفت با هدف تقدیر از اعضای هیات مدیره چهارم و به منظور افزایش همدلی و اتحاد صنفی این دورهمی را برگزار کند.
داننده با بیان اینکه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه و پیشبرد نیازمند انباشت خرد جمعی است، ادامه داد: برای داشتن یک زندگی پویای صنفی در این حوزه که بسیار پرتحرک و متغیر است، درک مقوله همراهی و پشیتبانی صنفی بسیار حائز اهمیت بوده و این همراهی جز با ارایه پیشنهادها و انتقادهای سازنده اعضای صنف در عین همدلی میسر نخواهد شد.
به گفته داننده، برگزاری این قبیل رویدادها نشان از زندگی صنفی، پویایی و استمرار آن دارد.

 ارتقای جایگاه سازمان
در بخش دیگری از این مراسم ناصرعلی سعادت رییس چهارمین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ضمن تشریح خط کلی فعالیت های سازمان در سه سال گذشته گفت: قطعا ارتقای جایگاه سازمان نظام صنفی رایانه ای برای توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات اهمیت والایی دارد و هیات مدیره چهارم حداکثر تلاش خود  را از طرق مختلف در این خصوص انجام داد تا سازمان را به جایگاه واقعی اش برساند.
سعادت در سخنرانی خود از تلاش های همکاران دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و کشور برای پیشبرد اهداف این تشکل مردم نهاد طی سه سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

 تاکید بر اتحاد صنفی 
در بخش دیگری از این مراسم امیرحسین سعیدی نائینی رییس اولین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران درباره لزوم حفظ اتحاد صنفی گفت: بزرگ ترین سرمایه سازمان نظام صنفی رایانه ای، اتحاد و انسجام صنف است و تنها وحدت  صنفی می تواند منجر شود منافع بخش خصوصی در راستای منافع ملی و اهداف کشور پیش رود.
سعیدی با بیان حفظ اتحاد و همدلی صنفی و دوری از هرگونه کینه و جدایی گفت: از آحاد صنف می خواهم تحت هیچ شرایطی به یکدیگر تهمت نزنند و همگی با تمسک به همدلی و اتحاد، برای دست یابی به اهداف صنف تلاش کنند.
پرویز رحمتی رییس دومین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران نیز در این مراسم از کوشش های هیات مدیره چهارم سازمان تقدیر کرد و گفت: سازمان نظام صنفی رایانه ای مانند هر تشکل دیگری در هر دوره از فعالیتش  در کنار دستاوردهای مختلف، اختلافات و نواقصی نیز داشته است اما این موضوع هرگز مانع نشده تا قدم های مشخصی رو به جلو برداشته نشود.

 حراج هدیه سعادت
در بخش تقدیر از تلاش ها و فعالیت رییس چهارمین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، ناصرعلی سعادت، ضمن تشکر از سازمان برای برگزاری این مراسم، هدیه تقدیر خود را برای کمک به هموطنان زلزله زده و جذب کمک های صنف به حراج گذاشت که این موضوع با استقبال حضار روبه رو شد.
چهار تن از اعضای صنف شامل محمدعلی یوسفی زاده، حمید فروزنده، وحید تائب، حسام میرآرمندهی در این اقدام خودجوش، هدیه تقدیر رییس چهارمین دوره هیات مدیره سازمان را به قیمت 50 میلیون تومان به نفع هموطنان زلزله زده خریداری کردند و قرار شد این مبلغ برای کمک به این هموطنان  هزینه  شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :