آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232629
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1396 11:5
تعداد بازدید : 205

ارتباط فردا جایزه سال تحول دیجیتالی را برد

مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی همزمان با اجلاس مدیران دیجیتال کشور در در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.


فناوران- در این مراسم با حضور نصرالله جهانگرد معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ناصر حکیمی معاون فناوری های نوین بانک مرکزی و مسوولان شرکت های فعال در این حوزه، جایزه سال تحول دیجیتالی ایران به شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا اهدا شد.
شرکت ارتباط فردا که در سال گذشته و اولین دوره این جایزه ملی در هر سه محور موفق به کسب جایزه شده بود، امسال نیز موفق به کسب تندیس سیمین «زبدگی دیجیتالی»، تندیس سیمین «رهبری دیجیتالی» و تندیس برنزین «نوآوری دیجیتالی» شد. تندیس نوآوری دیجیتالی به خاطر ارزیابی انجام شده بر روی پلتفرم نوآوری باز فیتوتک به این شرکت تعلق گرفت.
به گفته مهدی شامی زنجانی دبیر جایزه ملی تحول دیجیتال، از اهداف این جایزه می توان به افزایش آگاهی و بینش در بدنه مدیریتی سازمانهای کشور در خصوص اهمیت و جایگاه تحول دیجیتالی، بهبود و ارتقای فرهنگ ارزش ‎ آفرینی دیجیتالی در فضای کسب ‎ و ‎ کار کشور، تشویق سازمان ها به انجام فرایند خودارزیابی و شناسایی نقاط ضعف و فرصت های بهبود خود در زمینه تحول دیجیتالی، ارزیابی وضعیت تحول دیجیتالی شرکت ‎ کنندگان در جایزه توسط داوران خبره و ارائه گزارش بازخورد به سازمان ها در راستای بهبود وضعیت تحول دیجیتالی آنها و شناسایی و معرفی سازمان های پیشرو کشور در حوزه تحول دیجیتالی اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :