آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233340
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396 10:45
تعداد بازدید : 322

دلار بازار را به کما برد

دلار آزاد دیروز به رقم 4 هزار و 900 تومان رسید و این اتفاق به نیمه تعطیل شدن بازارهای کامپیوتر از اواسط روز گذشته منجر شد.

undefined
فناوران- به گفته فعالان بازار کامپیوتر دلار به شدت گران شده است و این موضوع به تعطیلی واحدهای فروشگاهی منجر شده است. علی روزبه، یکی از فعالان بازار کامپیوتر در این باره می گوید: تا پیش از این دولتمردان اعلام کرده بودند که دلار ارزان می شود و پیش بینی کارشناسان هم کاهش قیمت دلار آزاد تا رقم 3500 تومان بود.
اما حالا وضعیت تغییر کرده است و به نظر می رسد که نرخ دلار از مرز 5000 هزار تومان هم می گذرد.
یکی دیگر از فعالان بازار کامپیوتر هم با بیان این مطلب که افزایش قیمت دلار آزاد معادلات کسبه را درباره وضعیت بازار به هم زده است می گوید: در پی افزایش چشمگیر نرخ دلار آزاد بازار در آستانه تعطیلی قرار دارد و به احتمال زیاد در هفته آینده شاهد رشد قیمت دلار تا رقم بالای 5000 تومان خواهیم بود. به گفته وی، نتیجه این اتفاق هم در بازار کاهش شدید تقاضا و تعطیلی زودتر از موعد بازارهای کامپیوتر خواهد بود.
کارشناسان هم با تایید این موضوع که قیمت ها در بازار روند صعودی در پیش گرفته است، اعلام کردند: این گرانی دلار به رشد واردات کالاهای مسافری و در نهایت تعطیلی بازار منجر خواهدشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :