آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23353
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1391 10:47
تعداد بازدید : 647

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران اعلام کرد:

متقاضیان تایید شده بسته حمایتی اصناف به بانک عامل بروند

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از اعضای تحت پوشش خود که متقاضی دریافت بسته حمایتی بودند خواست تا پایان اسفند به بانک عامل مراجعه کنند.

فناوران- در این اطلاعیه آمده است: «پیرو نامه مجمع امور صنفی و براساس نامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، به اطلاع اعضای تحت پوشش می‌رساند، متقاضیان دریافت بسته حمایتی اصناف که از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران مورد تایید قرار گفته‌اند تا پایان اسفند ماه نسبت به مراجعه به بانک و دریافت تسهیلات اقدام کنند. بدیهی است با توجه به اعلام بانک عامل به درخواست‌های متقاضیان بعد از اتمام مهلت قانونی ترتیب اثر داده نخواهد شد.»
در نامه یدالله صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت به مجامع امور صنفی تهران نیز آمده است: «نظر به هماهنگی به عمل آمده با مرکز اعتبارات بانک ملی ایران جهت پرداخت تسهیلات بسته حمایتی اصناف، بدین وسیله به آگاهی می‌رساند بانک مذکور هیچ‌گونه محد.ودیتی در پرداخت تسهیلات طبق شرایط و مقررات اعلام شده نداشته و متقاضیان تایید شده از سوی این سازمان باید نسبت به مراجعه به بانک و دریافت تسهیلات تا آخر اسفندماه اقدام کنند.
در صورت بروز هرگونه مشکل خارج از ضوابط بانکی و اداری اعلام شده سریعا مراتب را به این سازمان اعلام تا نسبت به رفع ایراد اقدام گردد.
بدیهی است با توجه به اعلام بانک ملی به درخواست‌های متقاضیان بعد از اتمام مهلت قانونی ترتیب اثری داده نخواهد شد.»
گفتتنی است طرح پرداخت تسهیلات از خرداد ماه مطرح شده بود اما تا امروز این طرح با مشکلات زیادی روبه‌رو شده و اجرایی نشده بود.
پیش‌تر رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان گفته بود: تا‌کنون بیش از 60 هزار نفر از اصناف تولیدی انرژی‌بر، برای دریافت تسهیلات ارزان قیمت در قالب بسته حمایتی دولت از اصناف ثبت‌نام کرده‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :