آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23357
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1391 10:52
تعداد بازدید : 737

من آجیل نمی خرم

گرانی آجیل با توجه به میزان عیدی و درآمد اقشار متوسط جامعه هفته گذشته در فضای مجازی ماجراساز شد. این گرانی که جرقه نخستین گرانی های آخرین ماه سال است باعث راه افتادن کمپین های مختلفی در شبکه اجتماعی فیس بوک از جمله کمپین امسال من آجیل نمی خرم شد که بسیاری از کاربران نیز به آن پیوستند. هر چند این موضوع با طنز از سوی کاربران شبکه های اجتماعی دنبال می شود اما تورم بالای آخرین ماه سال باعث نگرانی شده است.

بهار ادیبان

اما بعد از اخبار جشنواره فیلم فجر، نخستین خبر خوب برای سینمای ایران انتخاب فیلم جعفر پناهی در جشنواره خرس طلایی برلین بود. این فیلم که پرده نام دارد در بخش فیلمنامه توانست جایزه اول را از آن خود کند. در شبکه‌های اجتماعی خبر برنده شدن جعفر پناهی به تکرار به اشتراک گذاشته
شد.
عجیب‌ترین خبر هفته گذشته که نه تنها بین کاربران ایرانی بلکه بین کاربران دنیا دست به دست شد بارش شهاب‌سنگ در روسیه بود. نخستین و شاید تنها فیلم‌‌هایی که از بارش شهاب‌سنگ در روسیه گرفته و به اشتراک گذاشته شد، چند ساعت بعد از این اتفاق از سوی خبرگزاری‌های مختلف تایید شد. این حادثه صدها زخمی به جای گذاشت.
ماجرای انتقاد برانگیز بحث و جدل سران دو قوه مجریه و قوه مقننه هم که دو هفته پیش در فضای مجازی داغ بود این هفته با اظهارنظر رهبر خاتمه پیدا کرد.
فعال شدن آرشیو توییتر برای کاربران نیز یکی از مسایلی است که یکی دو هفته است آنها را هیجان‌زده کرده است. توییتر امکان دانلود آرشیو توییت‌ها را برای کاربران خود فراهم کرده. کاربران می‌توانند آرشیو خود را در قالب اکسل یا تکس ساده مشاهده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :