آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23392
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1391 10:31
تعداد بازدید : 2229

به همت شرکت هماهنگ پردازش

نخستین فروشگاه اختصاصی محصولات سامسونگ راه اندازی شد

شرکت هماهنگ پردازش، نخستین فروشگاه سامسونگ را در مرکز خرید کامپیوتر ایران واقع در خیابان ولیعصر تهران افتتاح کرد.

فناوران- شرکت هماهنگ پردازش به عنوان یکی از نمایندگان رسمی ‌سامسونگ، روز پنج‌شنبه گذشته با حضور جمعی از خبرنگاران و مدیران سامسونگ و هماهنگ نخستین فروشگاه اختصاصی محصولات سامسونگ را راه‌اندازی کرد.
در مراسم افتتاح فروشگاه سامسونگ، حمید کبیر مختارفر، مدیر سازمان فروش شرکت هماهنگ گفت: این فروشگاه به منظور ارایه اطلاعات فنی و درست به کاربران اقدام به ارایه کالا از طریق نمایندگی‌های مجاز و قانونی کرده است.
وی با اشاره به ارایه محصولات با قیمت‌ نمایندگی‌، گفت: این فروشگاه‌ همه محصولات سامسونگ از جمله لپ‌تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند را به فروش می‌رساند.
کبیرمختارفر گفت: شرکت هماهنگ به دنبال خدمات فراتر از انتظار مشتری است و همه محصولاتی که در این فروشگاه به فروش می‌‌رسد مشمول گارانتی و بیمه می‌شود. به این ترتیب مصرف‌کننده هیچ دغدغه‌ای درباره مشکلاتی که ممکن است برای دستگاهش به وجود بیاید، نخواهد داشت.
وی افزود: همه محصولات سامسونگ با گارانتی یک ساله در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و مواردی که مشمول گارانتی نمی‌شود، شامل بیمه است و غیر از سرقت، همه مواردی همچون شکستگی، آب‌خوردگی و نوسانات برق را شامل می‌شود.
وی افزود: این شرکت شرایط ویژه‌ای برای خریداران در نظر گرفته که در نخستین روز افتتاح فروشگاه به مدت پنج ساعت اگر مشتریان تا سقف دو میلیون تومان خرید می‌کردند، از 100 هزار تومان تخفیف و در صورت خرید بیش از دو میلیون تومان، 200 هزار تومان تخفیف دریافت می‌کردند.
وی همچنین گفت: اقدام شرکت هماهنگ برای راه‌اندازی این فروشگاه در مرکز خرید کامپیوتر ایران، کمک به مصرف‌کننده برای دسترسی به محصولات اصلی با قیمت‌های واقعی بوده است.
کبیرمختار گفت: شرکت هماهنگ درصدد است شعبات خود را در سایر مراکز خرید نیز افزایش دهد.
وی دلیل انتخاب مرکز خرید کامپیوتر ایران را وجود شعبات سامسونگ در پاساژ علا‌ءالدین و نیز بازار موبایل ایران اعلام کرد و گفت: دلیل انتخاب سامسونگ هم شناخته شدن این برند بوده و از آنجا که این روزها گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها بیشترین میزان درخواست را از سوی خریداران محصولات الکترونیکی دارند، شرکت هماهنگ فروش چنین محصولاتی را برگزیده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :