آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23462
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1391 11:35
تعداد بازدید : 504

ASUS GTXTITAN-6GD5

قدرتمندترین کارت گرافیک در دستان ایسوس

شرکت ايسوس با فاصله کمي بعد از عرضه پردازنده گرافيکي GTX Titan توسط NVIDIA کارت گرافيک جديد خود را بر اساس اين پردازنده گرافيکي به بازار ارایه کرد.

 

فناوران- پردازنده گرافيکي NVIDIA که بر اساس معماري NVIDIA Tesla K20X ساخته شده است از قابليت و کارايي بالايي برخوردار است که اين موضوع باعث شده تعبيه آن در کنار قطعات خوب و طراحي مناسبي که ايسوس در ساخت کارت‌هاي گرافيک از آن استفاده مي‌کند، محصول جدید ایسوس را به يک غول تمام عيار تبديل کرده است.
بر اساس اطلاعات ارایه شده اين کارت گرافیک مجهز به شش گيگابايت حافظه گرافيکي از نوع GDDR5 است که در فرکانس کاري شش هزار مگاهرتز (یکهزار و 500 مگاهرتز پايه) فعاليت مي‌کند. اين حافظه‌ها با استفاده از رابط حافظه 384 بيتي با پردازنده گرافيکي اين کارت‌ که در فرکانس پايه 837 مگاهرتز و فرکانس 876 مگاهرتز (حالت دوGPU Boost) فعاليت مي‌کند در ارتباط است.
پردازنده به کار رفته در اين کارت گرافیک مجهز به 2688 واحد پردازشي CUDA است که اين موضوع باعث افزايش قدرت پردازشي آن در کاربرد‌هاي سه‌بعدي مي‌شود. اين پردازنده گرافيکي از فناوري‌هاي رابط Direct X 11.1 وOpen GL 3/4 پشتيباني مي‌کند. امکانات ارتباطي که ايسوس در اين محصول در نظر گرفته شامل يک رابط DVI-I، يک رابط DVI-D، يک رابط HDMI و يک پورت Display Port است.
ايسوس با ارایه اين محصول قدرتمند قصد دارد قدرتمندترین بازي‌ها کامپیوتری را در بالاترین وضوح تصویر موجود را به چالش جدي بکشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :