آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23569
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1391 10:17
تعداد بازدید : 893

نخستین گردهمایی اعضای نصر تهران برگزار شد

نخستین گردهمایی و ضیافت شام اعضای فعال سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران با حضور صدها فعال صنفی دوشنبه گذشته برگزار شد.

فناوران- در این میهمانی صنفی که در حدود 600 نفر از فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور حضور داشتند، آزاده داننده رییس سازمان نصر تهران برگزاری چنین مراسم‌هایی را سبب انسجام صنفی و یافتن راه‌هایی برای عبور از مشکلات خواند.
وی با بیان اینکه تنها نیمی از اعضای فعال استان در این جلسه حاضر شده‌اند و این نشان از تعداد زیاد فعالان این صنف دارد.
داننده اظهار امیدواری کرد روزی گردهمایی بزرگ فعالان صنفی از سراسر کشور در ورزشگاه آزادی برگزار شود.
در ادامه این مراسم نیز اسپانسرهای مراسم سخنرانی کردند تا بخش سخنرانی‌ها پایان یابد.
در این مراسم جای خالی فعالان و پیشکسوتان صنعت سخت‌افزار کشور کاملا احساس می‌شد. این غیبت زمانی پررنگ‌تر شد که در قرعه‌کشی پایان برنامه، برای اهدای جوایز اسپانسرها، نام فرخ امیری مدیرعامل مادیران و احمد علیپور رییس هیات مدیره شرکت فراسو، به عنوان برندگان جوایز اعلام شد که در سالن حضور نداشتند. اما سخت‌افزاری‌ها تنها غایبان این میهمانی نبودند. نمایندگان بسیاری از تشکل‌های فناوری اطلاعات نیز در این مراسم حضور نداشتند. درحالی که انتظار می رفت پس از برگزاری نمایشگاه الکامپ هجدهم، تشکل‌های فناوری اطلاعات به هم نزدیک‌تر شده باشند.مراسم قرعه‌کشی انتهای مراسم حاشیه بامزه‌ای هم داشت. آیدین مهدی‌پور مدیرعامل شرکت سهند رایانه و نماینده رسمی آنتی‌ویروس Avira در ایران، برنده تخفیف 50 درصدی خرید محصولات کسپرسکی از شرکت پاد شد. همچنین مراسم قرعه‌کشی به دلیل کمبود وقت نیمه‌کاره رها شد.نکته جالب دیگر در این مراسم حضور مرآتی رییس اسبق اتحادیه فناوران رایانه تهران در کنار میرمهدی رییس فعلی این اتحادیه بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :