آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23575
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1391 10:27
تعداد بازدید : 733

تولید نرم افزار چندرسانه ای خانواده ایرانی

نرم افزار چندرسانه ای خانواده ایرانی با هدف تبیین سبک زندگی اسلامی ایرانی تولید شد.

خبرگزاری مهر- در این نرم‌افزار، احادیث اسلامی ‌مرتبط با سبک زندگی، امروزی شده‌اند و با استفاده از بازیگران تئاتر سعی شده بسیاری از مسایل مفهومی ‌دینی قالب تصویری پیدا کنند.
نگاه ویژه به نیازهای شخصی و جایگاه فرد خانواده و نحوه ارتباط با سایر اعضای خانواده و ارایه راهکارهای عملی در پیش آمدها با نگاه ویژه به منابع اسلامی‌ و احادیث و روایات از بخش‌های اصلی نرم‌افزار به شمار می‌رود.
هر یک از افراد خانواده در بخش ویژه خود در نرم‌افزار می‌توانند ساعت‌ها اوقات فراغتی سرشار از نشاط داشته باشد، علاوه بر آن از 10‌ها مطالب آموزشی بهره‌مند شود.
بخشی از عناوین نرم‌افزار چندرسانه‌ای خانواده ایرانی شامل پدر خانواده -سبک زندگی، تلنگر، صندوقچه خاطرات، تعمیرکارِ خانه، کارگاه مجازی-، مادر خانواده -سبک زندگی، تلنگر، صندوقچه خاطرات، آشپزخانه، کارگاه مجازی-، فرزندان خانواده -سبک زندگی، تلنگر، دانستنی‌های آفرینش، فقط پسران 20+، فقط دختران 20+، بازی و سرگرمی-، گردشگری ایرانی- پیش از سفر، راهنمای گام به گام گردشگری، ایرانگردی، ثبت خاطره‌های سفر-، گنجینه ایرانی - یادش به خیر قدیما، آداب دور هم بودن، بازی‌های میهمانی - و بخش‌های سبک زندگی، تلنگر، صندوقچه خاطرات و کارگاه مجازی برای هر یک از اعضای خانواده است.
این نرم‌افزار در نخستين نمايشگاه رسانه‌های ديجيتال انقلاب اسلامی‌ در بخش سبك زندگی اسلامی‌ـ ايرانی، حایز رتبه برتر شد.
اطلاعات بیشتر این محصول در نشانی اینترنتی monasebat.com در دسترس
است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :