آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236231
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396 10:57
تعداد بازدید : 746

تعداد تاکسی ها با ایجاد سامانه ای، معلوم می شود

سرپرست اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت: برای سال آینده نوسازی 30 هزار دستگاه تاکسی فرسوده با رویکرد پایین آوردن نرخ سود بانکی را در نظر گرفته ایم و همچنین نوسازی ناوگان ون و استفاده از منابع ماده 12 که تا کنون نیز تحقق نیافته بود را در دستور کار قرار دادیم.
undefined
ایسنا - ضامنی افزود: تا کنون سامانه جامع آماری نداشتیم و نمی دانستیم چه تعداد تاکسی داریم. بنابراین در شش ماه گذشته این اقدام را در دستور کار قرار دادیم و تقریبا 90 درصد کارهای این سامانه انجام شده و از ابتدای سال آینده روی موبایل مدیران قرار خواهد گرفت تا آنها بتوانند هر تحلیل از حوزه تاکسیرانی می خواهند به هنگام داشته باشند.
وی گفت: طرح هایی در راستای توانمندسازی سازمان تاکسیرانی و کمک به رانندگان در حوزهای بیمه و قطعات یدکی ارزان قیمت را در دستور کار قرار داریم. همچنین در بحث سرویس مدراس وحمل و نقل دانش آموزی که به اتحادیه تاکسیرانی تکلیف شده دستورالعمل ها را اصلاح و به وزارت کشور فرستادیم.ضامنی ادامه داد: سامانه سپند که کلیه فرایند سرویس مدارس در قالب این سامانه انجام خواهد شد کار مشترکی با وزارت آموزش و پرورش است که این امر را در دستور کار داریم. همچنین برای سال آینده نیز قصد استفاده از ظرفیت سامانه تاکسیرانی برای انجام کارهای امدادی و برگزاری دوره های آموزشی را در دستور کار داریم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :