آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236235
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396 11:3
تعداد بازدید : 968

همکاری سونی و نیکون در تولید دوربین های مداربسته هوشمند

سونی و نیکون با همکاری یکدیگر دوربین های امنیتی مدار بسته و هوشمند طراحی و تولید خواهند کرد.
undefined
ایسنا- این دو شرکت فعال در زمینه تولید دوربین های عکاسی، قصد دارند به منظور تولید و عرضه دوربین های امنیتی و مداربسته با هم همکاری کنند.
این همکاری که نایس نام دارد و ترکیبی از نخستین حروف نام این دو برند تکنولوژی است، دوربین های مداربسته هوشمند و جدیدی را روانه بازار و تحولات عظیمی را در این عرصه ایجاد خواهد کرد.
دوربین های مداربسته معمولا در بیرون از منزل و محل کار برای ارتقای امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه و ناشناس و سارقان تعبیه و نصب می شوند. حالا سونی و نیکون که سال هاست در تولید دوربین های حرفه ای و پیشرفته عکاسی تجربه کسب کرده و سهم بالایی از بازار را در اختیار خود گرفته اند، قصد دارند با هوشمندسازی دوربین های امنیتی و مدار بسته نسل جدیدی از این دوربین ها را وارد بازار کنند.
دوربین های مدار بسته هوشمند به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از گوشی هوشمند خود دوربین و اطلاعات ذخیره شده بر روی آن را کنترل و مدیریت کرده و از احوالات محل کار و منزل خود با خبر شوند.
 دوربین های مذکور همچنین قادر خواهند بود اطلاعات ضبط شده را در فضای ابری ذخیره کنند تا در صورت نیاز، با اتصال به اینترنت دوباره بازیابی و احیا شوند.
این اقدام می تواند گام بزرگی در راستای هوشمندسازی شهرها و کشورها در جهان باشد که در حال حاضر به سرعت رو به رشد است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :