آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236242
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396 11:19
تعداد بازدید : 1097

لنوو: گوشی های موتو زد را تولید می کنیم

لنوو اعلام کرد که کاهش ۵۰ درصدی نیروی کار موتورولا در شیکاگو، به مفهوم کنار گذاشتن خانواده Moto Z نیست.

undefined
فناوران - شایعاتی درباره کاهش ۵۰ درصدی نیروی کار موتورولا در شیکاگو و کنار گذاشتن خانواده گوشی های هوشمند موتو زد به گوش می رسد؛ اما با توجه به انتشار خبرهایی درباره محصولات آینده موتورولا برای گوشی های موتو زد، مانند ماژول Moto Mod هدست واقعیت مجازی، این شایعات کمی متناقض به نظر می رسند.
حال سخن گوی لنوو اعلام کرده است که این مسأله به مفهوم کنار گذاشته شدن خانواده گوشی های هوشمند Moto Z نیست و گمانه زنی های مطرح شده در خصوص آن، صحت ندارند. 
وی می گوید: سال ۲۰۱۷، لنوو اعلام کرد که طی چند فصل آینده، اقداماتی را در زمینه منابع جهانی خود انجام خواهد داد که در نهایت کم تر از ۲ درصد از نیروی کار این شرکت در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. برکناری تعدادی از کارکنان در هفته گذشته، در ادامه این اقدامات انجام شده است. ما در حال کاهش دادن فعالیت های موتورولا در شیکاگو هستیم؛ اما این موضوع نیمی از کارکنان ما در آن منطقه را تحت تأثیر قرار نداده است و خانواده موتو زد کماکان به فعالیت خود ادامه خواهد 
داد.
در ماه ژانویه، اطلاعاتی در رابطه با کل خانواده محصولات موتورولا در سال ۲۰۱۸، شامل دستگاه های بعدی سری Z فاش شد؛ چنانچه این شایعات صحت داشته باشند، احتمالا شاهد به کارگیری نمایشگر خمیده و محلی برای اتصال ماژول های موتو ماد خواهیم بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :