آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236251
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396 11:46
تعداد بازدید : 355

رونمایی از سامانه های جدید اینترنت بانک و همراه بانک گردشگری

در نشستی با حضور اعضای هیات مدیره و معاونان مدیرعامل بانک گردشگری از سامانه های جدید اینترنت بانک و همراه بانک گردشگری به شکل رسمی رونمایی شد.

undefined
  اخبار پولی مالی-  در نشست رونمایی از سامانه های جدید اینترنت بانک و همراه بانک گردشگری علی سروری، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات با تشریح ضرورت های حرکت به سوی بانکداری آینده و بانکداری باز گفت: با طراحی و عملیاتی سازی سامانه های جدید اینترنت بانک و همراه بانک گردشگری، اهدافی چون کاهش هزینه های تأمین و استقرار زیرساخت ها، افزایش سطح چابکی و انعطاف پذیری خدمات فناوری محور و گسترش فضای ارائه خدمات به مشتریان خاص را دنبال می کنیم.
وی افزود: در نسخه های جدید این سامانه ها، موارد بنیادین مانند بهبود تجربه مشتریان و سهولت در استفاده از سامانه ها و ارائه خدمات جدید مبتنی بر نیاز مشتریان و نیز ارتقای سطح امنیت استفاده از سامانه ها مدنظر بوده است.
در ادامه نشست، خصوصیات فنی نسخه های جدید تشریح شد. بر این اساس مشتریان بانک می توانند از اینترنت بانک جدید و واکنش گرا در تمام ابزار الکترونیکی مانند رایانه شخصی، تلفن همراه، تلویزیون های هوشمند و غیره با کیفیت گرافیکی بهینه و متناسب با هر ابزار استفاده کنند و از گزینه هایی چون امکان ورود به شکل شناسایی دو عاملی، تغییر رمز دوم کارت، درخواست مسدودی کارت و غیره علاوه بر خدمات پیشین بهره مند شوند. در استفاده از همراه بانک جدید گردشگری نیز، امکان انتقال وجه مستمر، تبدیل شبا به سپرده و بالعکس، مشاهده اطلاعات و مسیر دستیابی به شعب از کوتاه ترین مسیر، امکان ورود با اثر انگشت و تشخیص چهره منظور شده است.
علاوه بر این افرادی که مشتری بانک گردشگری نیستند هم می توانند با استفاده از نرم افزار کاربردی همراه پرداخت، از برخی خدمات پرداخت مرتبط با کارت های عضو شتاب استفاده کنند. ضمن اینکه در آینده نزدیک دریافت خدمات در حوزه گردشگری، ورزشی و سرگرمی مانند تهیه بلیت مسافرتی و بلیت های کنسرت، سینما، تئاتر برای ایشان در دسترس خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :