آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236400
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396 12:20
تعداد بازدید : 924

هدف گذاری سامسونگ برای فروش 43 میلیون گلکسی S9

سامسونگ برنامه ریزی کرده که امسال ۴۳ میلیون دستگاه از گوشی گلکسی S9 و S9 پلاس در سال ۲۰۱۸ به فروش برساند.
undefined
فناوران - سامسونگ اعتقاد دارد که از گوشی های سری S9 بیشتر از گلکسی S8 خواهد فروخت، از این رو برنامه های خود را برای فروش ۴۳ میلیونی دو پرچمدار جدیدش یعنی گلکسی S9 و S9 پلاس در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد.
به گزارش The Bell طبق برنامه ای که سامسونگ برای تامین کنندگان خود ارسال کرده، قرار است این کمپانی برای سه ماهه اول سال ۱۲ میلیون، سه ماهه دوم ۱۳ میلیون، سه ماهه سوم ۱۰ میلیون و در نهایت ۸ میلیون گوشی هوشمند را در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۸ عرضه کند. این تعداد کمی بالاتر از ۴۱ میلیون دستگاه گلکسی S8 و S8 پلاس است که طبق گزارش های این شرکت در سال ۲۰۱۷ عرضه شده است، با این وجود رقم مذکور کمتر از ۴۸ میلیون دستگاه گوشی سری S7 است که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد.
Counterpoint Research پیش بینی کرده که خانواده S9 احتمالا بین ۴۰ تا ۴۳ میلیون دستگاه فروش خواهد داشت. گزارش ها از فروشگاه های خرده فروشی نشان می دهد که پیش فروش خانواده گلکسی S9 از گوشی های سری S8 در سال گذشته بیشتر نیست. همچنین، به گزارش گارتنر بازار فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷ افت کرده و این کاهش فروش همچنان ادامه دارد.
سامسونگ برای حفظ مشتریان وفادار پیشنهاد مبلغی را برای کاربران کره ای که گلکسی S8 خود را تعویض کنند داده است. این پیشنهاد برای سرعت بخشیدن به دوره معمول دو ساله تعویض گوشی ها است. بعضی از تحلیل گران آمریکایی اعتقاد دارند که این شرکت قصد دارد برنامه “یکی بخر، دوتا ببر” را که قبلا در دوره عرضه S7 شاهد بودیم را دوباره اجرا کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :