آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236894
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397 11:54
تعداد بازدید : 273

شیائومی به دنبال فروش ۱۰۰ میلیون گوشی

شیائومی به دنبال فروش بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ میلادی است.
undefined
فناوران – به گفته منابع آگاه تایوانی، شیائومی، شرکت چینی تولیدکننده گوشی های هوشمند، قصد دارد در سال جاری ۲۰۱۸ میلادی به فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند دست یابد.
موسسه IDC در گزارشی اوایل سال جاری اعلام کرد که تولید گوشی های هوشمند این برند 5 درصد کاهش یافته است. حالا یک منبع آگاه تایوانی اطلاعات و جزئیات جدیدی را فاش کرده است که گزارش IDC را نقض می کند. بر اساس این اطلاعات، شیائومی تصمیم گرفته است تولید و فروش گوشی های هوشمند خود را در سال ۲۰۱۸ به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد.
شرکت های اوپو، ویوو، شیائومی و هوواوی که از بزرگترین تولیدکنندگان چینی گوشی های هوشمند هستند، همگی اعلام کرده اند که می خواهند فروش محصولات خود را در بازارهای جهانی افزایش دهند تا بدین ترتیب بتوانند به برنامه های بلندپروازانه خود برای قبضه بازار برسند. طبق این آمار، شیائومی قصد دارد بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را تا ماه دسامبر به فروش برساند.
این در حالی است که شیائومی در سال گذشته، موفق به فروش ۹۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند شد. به همین خاطر، تحلیلگران بسیاری بر این باورند عبور از مرز فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه موبایل برای شیائومی چندان دور از انتظار نخواهد بود.
هوواوی، بزرگترین رقیب هموطن شیائومی، توانست در سال گذشته بیش از ۱۵۰ میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند که از این رقم، ۹۰ میلیون دستگاه آن تنها در کشور میزبان، چین، فروخته شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :