آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236962
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1397 11:6
تعداد بازدید : 278

رییس اتاق اصناف:

بازار کشور وضعیت مناسبی ندارد

رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه بازار کشور وضعیت مناسبی ندارد، خواستار برگزاری نشست فوری روسای سه اتاق اصناف، بازرگانی و تعاون با حضور رییس مجلس شورای اسلامی به منظور طرح مسایل و مشکلات اقتصادی و یافتن راهکارها شد.
undefined
اتاق اصناف - علی فاضلی در نشست کمیسیون حمایت از تولید ملی که با حضور لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، افزود: واقعیت هایی وجود دارد که در این نشست و در زمان کوتاه امکان طرح آن به صورت مشروح نیست لذا در نشست روسای سه اتاق می توان مسایل روز اقتصاد کشور را مطرح کرد.
 وی در این نشست که وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر نفت، نمایندگان کمیسیون های مختلف و رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی حضور داشتند، ادامه داد: برگزاری جلسات مربوط به حمایت از تولید باید منجر به نتایج ملموسی شود که مردم و کارآفرینان آن را احساس کنند. فاضلی اظهار کرد: در نشست روسای سه اتاق که امیدوارم در آینده نزدیک با حضور رییس مجلس و رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی که برگزاری آن را تقاضا کردم، مشکلات و واقعیت های اقتصاد و بازار را در میان خواهم گذاشت تا برای رفع آنها چاره اندیشی کنیم. 
وی گفت: کمیسیون حمایت از تولید ملی، تمام مشکلات و مسایل و موانع تولید و اشتغال  را احصا کرده  و نمایندگان مجلس آنها را می دانند و نمی توان در این فرصت کوتاه همه مسایل را بیان کرد اما در یک جمله کوتاه اینکه باید بپذیریم بازار کشور وضعیت مناسبی ندارد. فاضلی افزود: کارآفرینان نیز در وضعیت مطلوبی بسر نمی برند لذا انتظار این است که برگزاری این جلسات منجر به خروجی و نتایجی شود که همه احساس کنند شعارها و دستوراتی که مقام معظم رهبری می فرمایند، بر زمین نمانده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :