آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236971
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1397 11:18
تعداد بازدید : 186

معرفی خدمات بانکداری شرکتی بانک مسکن

بانک مسکن بنا دارد در سال ۹۷ خدمات بانکداری تخصصی شرکتی را توسعه دهد.
undefined
 اخبار پولی مالی- یکی از استراتژی های اصلی بانک مسکن در سند چشم انداز 1400 که سال گذشته تدوین شد، تقویت بانکداری تخصصی شرکتی است که در این زمینه اقداماتی را از سال گذشته کلید زده است.
مشتریان بانک مسکن اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در صورت برخورداری از چند ویژگی می توانند از خدمات بانکداری شرکتی این بانک برخوردار شوند و تمام نیازهای خود به امور بانکی را به ساده ترین شکل ممکن پوشش دهند.
در مورد اشخاص حقوقی ضمن بررسی سوابق اجرایی، مواردی مانند وضعیت شاخص های مالی شامل سرمایه، درآمدها، سود یا زیان عملیاتی، حاشیه سود خالص، حاشیه سود عملیاتی، بازده دارایی ها، بازده سرمایه، نسبت جاری، دوره وصول مطالبات و نسبت بدهی از صورت های مالی شرکت استخراج و بررسی می شود.
اشخاص حقیقی فعال در بخش مسکن و ساختمان نیز با توجه به معیارهایی از جمله سوابق مراوده مالی با بانک، سوابق اجرایی در حوزه مسکن، سوابق اخذ تسهیلات و نیز سوابق استعلام تسهیلاتی و چک برگشتی در شبکه بانکی مورد ارزیابی قرار گرفته و گزینه های بانک مسکن به منظور ارائه تسهیلات و خدمات در قالب بانکداری شرکتی انتخاب می شوند.
رزومه کاری استفاده کنندگان از خدمات بانکداری شرکتی بانک مسکن نیز باید شامل حداقل 5 سال فعالیت در بخش مسکن و ساختمان و در خصوص سازندگان واحدهای مسکونی، متوسط تعداد واحدهای ساخته شده طی 3 سال گذشته باید حداقل 15 واحد در سال باشد.
همچنین سازندگانی که قصد بهره مند شدن از این خدمات را دارند باید علاوه بر دارا بودن پروانه اشتغال به کار مهندسی و نیز انبوه سازی، در انجمن های صنفی ساخت و ساز یا مهندسان مشاور نیز عضویت داشته باشند.
در مورد سازنده های تجربی، دارا بودن بیش از 10 سال سابقه فعالیت و ارائه مدارک در خصوص احداث و تکمیل حداقل 100 واحد مسکونی طی مدت فعالیت، پیش شرط برخورداری از خدمات بانکداری شرکتی بانک مسکن است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :