آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237043
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1397 12:55
تعداد بازدید : 321

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران

عملیاتی کردن دلار 4200 تومانی امکان پذیر نیست

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه اتاق بازرگانی صریح و تند درباره تصمیمات دولت موضع گیری کند، گفت: باید به مسوولان شوک و تکان داد، زیرا توجه ندارند این مسیرهایی که می روند، ما را چقدر به سمت سقوط می برد.
undefined
فارس - مهدی پورقاضی در مورد نرخ 4200 تومانی دلار گفت: نمی دانم چرا معاون اول رییس جمهور چنین رقمی را برای قیمت دلار اعلام کرده اند؟ تا چه زمانی با بگیر و ببند می خواهیم مسایل اقتصادی را حل کنیم.
وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی تهران باید درباره اعلام این نرخ به معاون اول رییس جمهور تذکر بدهد، گفت: همه می دانند که عملیاتی کردن این نرخ برای دلار امکان پذیر نیست.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با طرح این سوال که چقدر در سال های گذشته با بازداشت صراف ها و امثال جمشید بسم الله در کنترل بازار ارز موفق بوده ایم، گفت: تا کی می خواهند این گونه پیش روند؟ چرا نمی خواهند بدانند که تنها راه نجات ما حرکت در جهت آزاد سازی اقتصاد است. 
وی با بیان اینکه اتاق در سال جاری باید موضع گیری صریح روشن و تندی داشته باشد، گفت: به نظرم باید به مسوولان شوک و تکان داد زیرا این مسوولان توجه ندارند این مسیرهایی که می روند، چقدر ما را به سمت سقوط می برد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :