آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23825
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1391 9:12
تعداد بازدید : 531

UTM های مجازی سایبروم رونمایی شد

سایبروم که تولیدکننده تجهیزات امنیتی شبکه است، از UTMهای مجازی اش رونمایی کرد.

فناوران- این UTMهای مجازی که به سخت افزارهای موجود UTM اضافه می‌شود، به شرکت‌ها و موسسات امکان کنترل امنیت زیرساخت‌ها را می‌دهد.
با این راهکار جدید کاربران سایبروم می‌توانند بین محیط‌های انفرادی و یا ترکیب محیط‌های فیزیکی و مجازی انتخاب کنند و هم در محیط‌های فیزیکی و هم محیط‌های مجازی به فعالیت‌های خود بپردازند.
 امنیت MSSPها
UTMهای مجازی سایبروم امکان کنترل کامل امنیت زیرساخت‌ها را با پشتیبانی کامل از پلات‌فورم‌های مجازی مثل VMWare و Hyper-V ارایه می‌دهد.
این راهکار به خصوص برای MSSPهایی (شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات امنیتی) که مدیریت امنیت چندین مشتری را بر عهده دارند و با شرکت‌ها و سناریوهای مختلفی روبه‌رو می‌شوند که پلات‌فورم‌های مجازی مختلفی دارند، مناسب است.
با ارایه سیستم Licensing ساده، به‌روزرسانی‌های مدل‌ها و اشتراک‌ها، چالش MSSPها برای اضافه کردن تجهیزات برای مشتریان در صورت نیاز، کاهش می‌دهد.
با تولید UTMهای مجازی برای امنیت کامل شبکه در محیط‌های مجازی، MSSPها می‌توانند راه‌حل امنیتی کاملی را با کنسول مرکزی مجازی سایبروم برای مدریت متمرکز امنیت و نرم‌افزار iView سایبروم برای گزارش‌گیری و ثبت اتفاقات به مشتری‌ها ارایه دهند.
 امنیت دفاتر کاری مجازی
تجهیزات UTM مجازی سایبروم، امنیت دفاتر کاری مجازی و شبکه‌های BYOD (شبکه‌هایی که در آن، کارمندان خود کامپیوتر یا تجهیزات خود را می‌آورند تا از امکانات شبکه استفاده کنند) را فراهم می‌کند. بزرگ‌ترین مشکل در این‌گونه شبکه‌ها وجود وسایل متعدد در طیف وسیعی از سیستم‌های عامل و نقاط جغرافیایی مختلفی است که توسط کارمندانی ایجاد می‌شود که قصد دارند از منابع شبکه استفاده کنند. کمبود امنیت این وسایل، مخصوصا تجهیزات شخصی کارمندان، ریسک تهدیدات امنیتی در شبکه‌های مجازی را بالا می‌برد. کنترل دسترسی مبتنی بر کاربر نقشی حیاتی در این محیط‌ها دارد.
سیاست‌ها و قوانین امنیت مبتنی بر هویت لایه هشت سایبروم بر تصدیق هویت کاربر، اجازه اجرای سرویس‌ها و گزارش‌گیری (AAA) امنیت و امکان کنترل بر کاربران در دسترسی به منابع شبکه را تامین می‌کند.
 امنیت مراکز داده مجازی
UTMهای مجازی سایبروم، امنیت مراکز داده مجازی را که همیشه تحت مهندسی برای تولید توان‌های محاسباتی بالاتر با زیرساخت‌های سروری فیزیکی موجود هستند، را تامین می‌کند.
در حالی‌که مجازی‌سازی مراکز داده باعث افزایش بهره‌وری و کاهش پیچیدگی‌ها و مشکلات زیرساخت‌ها، هزینه‌های مدیریت، هزینه‌های انرژی و خنک‌سازی می‌شود، مراکز داده مجازی مجبور به تکیه بر تجهیزات سخت‌افزاری امنیت شبکه برای تامین امنیت می‌شوند.
سایبروم به صورت مجازی نیاز به سخت‌افزار مخصوص امنیت را برطرف کرده و امکانات امنیتی زیادی متمرکز بر تنها یک وسیله مجازی ارایه می‌دهد. به گفته آبهیلاش سونوین، معاون ارشد مدیریت کالا در سایبروم، UTMهای مجاری سایبروم به همراه پشتیبانی از پلا‌ت‌فورم‌های مجازی گوناگون و امکان ارتقا به مدل‌های UTM مجازی بالاتر، کنترل کامل امنیت زیرساخت‌ها را به موسسات و شرکت‌ها ارایه می‌دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :