آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2384
تاریخ انتشار : 3 آبان 1390 9:8
تعداد بازدید : 481

پایان ثبت نام از متقاضیان داخلی نمایشگاه ایران تله کام

ثبت نام از متقاضیان داخلی مشارکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ایران تله کام 2011 به اتمام رسید.

خبرگزاری مهر - دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی از 24 تا 27 آبان‌ماه امسال در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویداد و گردهمایی بخش مخابرات و ارتباطات کشور محسوب می‌شود که تاکنون 11 دوره آن توسط شرکت پالارسامانه و با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی برگزار شده است.
 ارگان‌ها، شرکت‌های دولتی و خصوصی، وندورها و شرکت‌های خارجی از شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه هستند که آخرین دستاوردها و تجارب خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهند داد.
 به گفته مسوولان برگزاری این نمایشگاه، تاکنون استقبال خوب و چشمگیری برای مشارکت در این نمایشگاه صورت گرفته و  با  آنکه ثبت‌نام حضور در نمایشگاه که از 27 شهریورماه آغاز شده بود به اتمام رسیده اما همچنان اظهار تمایل و مذاکره برای حضور در این نمایشگاه از سوی شرکت‌های داخلی و خارجی ادامه دارد.
 ایران تله کام 2011 در سالن‌های 6، 7 ، 10-11 ، 12-13، 14-15 و 27 محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و فضای باز این سالن‌ها برگزار می‌شود و در مجموع، شرکت‌ها در فضایی معادل 23هزار متر مربع به معرفی و ارایه توانمندی‌ها و محصولات و خدمات خود خواهند پرداخت.
 گفتنی است ارتقای دانش فناوری و تبادل اطلاعات روز در موضوعات صنایع مخابراتی، معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌ها و پیشرفت‌های کشورمان در زمینه‌های مخابرات و اطلاع رسانی، ارتقای سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیرنفتی کشور و آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی ایران و جهان در حوزه ارتباطات از جمله اهداف برگزاری تله‌کام عنوان شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :