آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23849

مديرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد:

جرایم واحدهای تولیدی با پرداخت معوقات تا 25 اسفند ماه بخشوده می شود

مديرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد: واحدهاي صنعتي و توليدي که تا 25 اسفندماه سال جاري مطالبات معوق خود را پرداخت کنند جرايم تاخير آنها مورد بخشش قرار مي گيرد.

خبرگزاري موج- دانيالي افزود: مجموع منابع بانک به 24 هزار ميليارد ريال رسيده که نسبت به 10 ماهه سال گذشته حدود 90 درصد رشد کرده است.
وي ميزان مصارف بانک را 131 هزار ميليارد ريال عنوان کرد که داراي رشد 24 درصدي بوده است.
مديرعامل بانک صنعت و معدن ميزان تسهيلات پرداختي اين بانک را حدود 13 هزار ميليارد ريال ذکر کرد و در ادامه در خصوص ميزان مطالبات معوق يا بدهي‌هاي غيرجاري بانک گفت: ميزان مطالبات معوق بانک 1700 ميلياردتومان است که حدود 400 ميليارد تومان آن تعيين تکليف شده است.
دانيالي در ادامه اعلام کرد که از امروز تا 25 اسفندماه هر واحد صنعتي و توليدي که مطالبات معوق خود را پرداخت کند کل جرايم تاخير آن واحد مورد بخشش قرار مي‌گيرد.مديرعامل بانک صنعت و معدن گفت: برداشت بانک مرکزي از حساب بانک صنعت و معدن ناچيز بود.
وی در پاسخ به سوالی مبني بر ميزان دقيق برداشت شبانه بانک مرکزي از حساب بانک صنعت و معدن و رايزني‌هاي اين بانک براي بازگشت منابع گفت: رقمي که بانک مرکزي از حساب ما برداشت کرد ناچيز بود زيرا يک ميليارد تومان است ما همچنان در حال پيگيري براي بازگشت اين منابع هستيم.وي در واکنش به اين که مگر شما تخلف ارزي داشته‌ايد که بانک مرکزي از حساب شما برداشت داشته است، گفت: ادعاي من اين است که ما تخلف ارزي نداشتيم.وي در پاسخ به سوال ديگر مبني بر ميزان بدهي بانک صنعت و معدن به بانک مرکزي نيز گفت: ما در قالب خطوط اعتباري استفاده داشته‌ايم و سپرده‌گذاري و خطوط اعتباري جزو بدهي‌هاي غيرجاري تلقي نمي‌شود اما با تمام اين اوصاف بايد گفت که ما اضافه برداشت نداشتيم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :