آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23856
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1391 11:10
تعداد بازدید : 505

نارضایتی گوگل از کیفیت گوشی های تولیدی موتورولا

حدود 9 ماه قبل گوگل شرکت تولیدکننده تلفن های همراه موتورولا را خریداری کرد، اما هیچ یک از گوشی هایی که هم اکنون در شرکت موتورولا تولید می شود، استانداردهای گوگل را ندارد.

خبرگزاری فارس- از زمانی ‌که گوگل شرکت تولیدکننده تلفن‌های همراه موتورولا را خریداری کرد، خط تولید 18 ماهه این شرکت را نیز در اختیار گرفت و مجبور به ادامه تولید محصولات آن طی دوره زمانی یاد شده شد.
این امر موجب شد تا گوشی‌هایی از جملهRAZR HD و RAZR M زیر نظر گوگل تولید شوند. اما این طور که اخبار جدید منتشر شده نشان می‌دهد، هیچ یک از گوشی‌هایی که هم‌اکنون در شرکت موتورولا تولید می‌شوند استانداردهای شرکت گوگل را ندارند.
پاتریک پیچت، مدیر مالی شرکت گوگل طی سخنرانی خود در یک کنفرانس توضیح داد که خط تولید محصولات کنونی شرکت موتورولا استانداردهای مورد نظر گوگل را ندارد و در آن نوآوری و تحول دیده نمی‌شود.
این مساله‌ای بوده که گوگل دقیقا به آن اشاره کرده اما با این وجود پیچت در صحبت‌های خود تنها به این مساله اشاره نکرده است.
وی همچنین گفته زمانی که ما شرکت موتورولا را خریدیم به ‌اجبار خط تولید 18 ماهه آن را نیز در اختیار گرفتیم که هم‌اکنون ما را دچار مشکل کرده است. گوگل که همواره موج آتی و سری محصولات مجهز به آخرین فناوری‌ها را وارد بازار می‌کند، هم‌اکنون مجبور به تولید چنین محصولاتی است.
شایعات منتشر شده حاکی از آن است که گوگل هم‌اکنون با همکاری موتورولا به تولید گوشی هوشمند X Phone در شرکت موتورولا مشغول است و احتمال می‌رود امسال در کنفرانس Google I/O معرفی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :