آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23861
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1391 11:23
تعداد بازدید : 590

نخستین همایش مشترک بانک مرکزی و موسسات مالی اعتباری

همایش موسسات اعتباری غیربانکی؛ الزامات و چالشها به عنوان نخستین گردهمایی مشترک بانک مرکزی و موسسات مالی اعتباری فعال کشور، فردا (16 اسفند ماه) با حضور مقامات ارشد بانکی در تهران برگزار می شود.

ایرنا- این همایش توسط پژوهشکده پولی بانکی بانک مرکزی و با مشارکت موسسات مالی اعتباری مورد تایید بانک مرکزی در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران بر پا می‌شود. هدف از برگزاری این همایش بررسی چالش‌هایی که موسسات مالی اعتباری با آن مواجه‌اند و ارایه راهکار برای آن اعلام شده است. این نخستین بار است که بانک مرکزی و موسسات مالی اعتباری در یک همایش مشترک به گفت‌وگو درباره مسایل فی‌مابین می پردازند.
نقش موسسات مالی اعتباری در نظام مالی کشور، چالش‌های تبدیل وضعیت این موسسات، تعامل بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری، شاخص‌های سلامت موسسات مالی اعتباری و راهکارهای نظارت بر موسسات مالی اعتباری از جمله محورهای این همایش است. همچنین کارگاه‌های علمی متعددی با حضور مقامات ارشد بانک مرکزی و کارشناسان پولی بانکی برای بررسی چالش‌های موسسات مالی اعتباری بر پا می‌شود. میزگرد مشترک نقش موسسات مالی اعتباری در ساختار مالی کشور با حضور کارشناسان ارشد بانکی و معاون اقتصادی دادستان کل کشور از دیگر برنامه‌های این همایش است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :