آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 238921
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1397 11:13
تعداد بازدید : 306

پیش بینی فروش 440 میلیون آيفون

باوجود اینکه اخبار زیادی در باره کاهش فروش آيفون در سالی که گذشت منتشر شد، اما برخی از تحلیلگران معتقدند که اپل سال آینده فروش بسیار بالایی خواهد داشت.


فناوران- بر اساس گزارش تحلیلگران بازار، در طول سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ اپل موفق به فروش مجموعا ۴۴۰ میلیون دستگاه آیفون خواهد شد.
باوجود اینکه اپل از سال گذشته قیمت گوشی آیفون را به شدت افزایش داد، اما تحلیلگران معتقدند که این کمپانی با حفظ مشتریان قدیمی و افزایش آنها به 800 میلیون نفر می تواند میزان فروشش را به نسبت افزایش دهد.
گزارش ها حاکی است که این کمپانی طی سال های اخیر میزان وفاداری مشتریانش را به ۹۰ درصد افزایش داده که احتمال می رود این رقم در آینده نیز بالا خواهد رفت.
اپل مدعی است که از میزان فروش ثابتی برخوردار است و تعداد فروش گوشی هایش دقیقا طبق برنامه ریزی هایش پیش می رود.
بر اساس بررسی های موسسه تحقیقاتی استراتژی آنالیستیکس، عرضه بیش از ۱۶ میلیون دستگاه آیفون ۱۰ طی سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ آن را به پرفروش ترین موبایل دنیا در بازه زمانی مذکور تبدیل کرد.
باتوجه این که کمپانی اپل برای رسیدن به فروش ۴۴۰ میلیونی در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ برنامه ریزی کرده، احتمالا تولید ۴ مدل مختلف آیفون را در دستور کار قرار خواهد داد که شامل دو مدل پرچمدار آیفون ۱۰ و ۱۰ پلاس با نمایشگر اولد، نسخه ۲۰۱۸ آیفون SE و مدل اقتصادی بهره مند از نمایشگر LCD خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :