آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2392
تاریخ انتشار : 3 آبان 1390 9:25
تعداد بازدید : 575

مديرعامل شرکت پست خبر داد:

پيشتازي پست در آموزش از راه دور در UPU

شرکت پست ايران توانست رتبه نخست را در دوره هاي آموزش از
راه دور در اتحاديه جهاني پست کسب کند.

روابط عمومی وزارت ارتباطات– محمد حسن کرباسيان، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت پست با بيان اين مطلب گفت: دوره آموزشي مدرسان "آموزش‌هاي از راه دور" در خرداد ماه امسال از سوي اتحاديه جهاني پست در کشور مالزي برگزار شد.
وي افزود: در اين دوره آموزش، شرکت پست ايران توانست رتبه نخست را در دو شاخص "تعداد شرکت‌کنندگان" و "دريافت گواهينامه‌هاي آموزشي" کسب کند. او بیان کرد: تمامي کارکناني که از سيستم آموزش‌هاي از راه دور UPU بهره‌مند شده‌اند، از امکانات موجود زيرساختي کشور و بستر اينترنت مهيا شده در شبکه پست کشور استفاده کرده‌اند.
مديرعامل شرکت پست درباره برنامه‌هاي تدوين شده در اين حوزه عنوان کرد: با برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته کسب رتبه نخست در ميان کشورهاي اروپايي به عنوان يکي از اهداف آموزشي شرکت پست تبيين شده است.
وي ادامه داد: همچنين در سال جاري،‌ يکي از کارکنان شرکت پست فعال در پست استان فارس توانست رتبه نخست شرکت در دوره‌هاي آموزشي اتحاديه جهاني پست را در ميان تمام شرکت‌هاي عضو به خود اختصاص دهد.
او با بيان اينکه توجه ويژه‌اي به آموزش و ارتقای سطح علمي کارکنان در شرکت پست صورت گرفته است، گفت: به همين منظور، دانشکده علمي و کاربردي پست با همکاري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري راه‌اندازي و در آن دوره‌هاي تخصصي مرتبط با حوزه پست کشور تدريس مي‌شود.
کرباسيان با بيان اينکه در حال حاضر بيش از 870 دانشجو در اين دانشکده مشغول به تحصيل‌اند، تاکيد کرد: ارتقای سطح علمي کارکنان و فعالان حوزه پستي موجود افزايش بهره‌وري و بهبود کيفيت خدمات قابل ارايه به متقاضيان خواهد شد. وي ادامه داد: برهمين اساس در تلاشيم تا در  دوره‌هاي آينده رشته‌هاي جديد مرتبط با فعاليت‌هاي حوزه پستي ايجاد شود که نتايج آن به زودي مشخص خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :