آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240275
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397 11:0
تعداد بازدید : 734

جیک جیک

جیک جیک

#دارو
رها: آخرین داروخانه که رفتم آماده بودم اینم بگه ندارم. چشمامو بستم و فقط با بغض دعا کردم. وقتی گفت داره باورم نمیشد. خدایا اینجا که اینطوره تو شهرستانا وضعیت دارو چطوره؟
مریم طالشی: متصدی داروخانه به مامانم گفته اسپری های ریه ت رو زیاد بگیر ممکنه نایاب شه. 
سوال اینه که: چقدر زیاد برای بیماری که تمام عمرش باید دارو رو مصرف کنه؟!
Maryam: خیلی از داروها که تا یک ماه پیش تو داروخونه ها بود الان اصلا پیدا نمیشه. مثل داروی وارفارین که خیلی حیاتیه برای بیماران قلبی. داروهای سرطان هم اگه پیدا بشه چندین برابر شده. مافیای دارو دست کیه که دولت نمی تونه نظارت کنه؟

#شهرزاد
Elham Yazdiha: پخش صدا و تصویر فرناز ملکی در آخرین قسمت سریال شهرزاد بسیار دلنشین بود. حتی اگه به اسم همخوان مجوز پخش صداش رو گرفته باشند باز هم حرکت ارزشمندی هست. امیدوارم که صدا و تصویر خوانندگان زن رو بیشتر و بیشتر بشنویم.
بل بل: با ندیدن سریال شهرزاد احساس روشنفکری می کنید؟! خیلی خوبید بابا :)
Siamak Rahmani: این هم نوعی غریزه دخترانه–زنانه است که مرد بی رحم تر و نخراشیده تر و بی شعورتر را به عاشق دلخسته شکننده تر و ظریف تر و فهمیده تر ترجیح بدهد. واقعیت است. انکارش نمی شود کرد.
وصل به جریان: سرنوشت خود شهرزاد رو از چندقسمت قبل به اینور میشد حدس زد؛ انتهای داستان رو اما نه؛ فرهاد (احتمالا) به خارج پناهنده شد. قباد با بهترین تصویر ممکن به اتمام رسید و تصویر الهه گونه شهرزاد همچنان پابرجا ماند. مع الوصف آقای فتحی به بهترین نحو قسمت آخر رو کارگردانی کرد. پایانی با شکوه.
گربه معمولی: گناه قباد چي بود؟ اون فقط اشتباهي بود، يه آدم اشتباهي تو يه جاي اشتباهي.
Farin: قسمت آخر شهرزاد فقط اونجاش که شهرزاد به جای اینکه فرهاد رو ببوسه، گردنبند مرغ امینش رو بوسید.
دختر خورشید: از لحاظ بازیگرم بخوای حساب کنی، باید مصطفی زمانی بمیره و شهاب حسینی زنده بمونه. این چه پایانی بود واسه شهرزاد.
Enigma: داستان زندگی قباد دیوانسالار داستان زندگی خیلی از ما هاست. بد موقعی و در بد جایی به دنیا میایم، برامون تصمیم می گیرن. تاوانش رو ما پس می دیم، آدم بده داستان می شیم. عاشقمون میکنن، عاشق می شیم و همه چیزمون رو می دیم و آخر می میریم. ما همه قبادیم فرق نمی کنه کجای داستانیم.
Sohreh: فارغ از تمام ضعفا و انتقاداتی که بهش وارده، شخصیتی که فتحی از شهرزاد معرفی کرد رو خیلی دوست دارم. قوی، مستقل، منطقی، امیدوار با ارزش های محکم و درک روشنی از زیبایی های زندگی و اونچه که ارزش تلاش داره و توانایی خیلی بالا در سازگاری با شرایط و تلاش برای بهتر کردنش، داریم چنین آدمی؟
آقای کاربلد: حسن فتحی نسل ما رو دو بار عاشق کرده. یه بار با مدار صفر درجه و یه بار هم با شهرزاد.
Alfred: واقعا چی میشه در وصف این شهاب حسینی گفت؟ بازی عالی، ژست و طرز نگاهش و نفس کشیدنش موقع مرگ، آدمو روانی می کنه.

#بیست_هجده
2018: شب دوشنبه و اولین قسمت از بیست هجده با حضور علی پروین و حشمت مهاجرانی در یک برنامه زنده.
مهدی امیرپور: باشخصیت یعنی حشمت مهاجرانی که پس از ۴۰سال ممنوعیت حضور در صدا و سیما، به بیست هجده آمد و بدون گله از آن سال های ممنوع به عادل فردوسی پور گفت: «ممنون که این شانس رو به من دادین!»
مصطفی: مهم ترین سوالات عادل فردوسی پور از علی پروین: راز تبخالت چیه/ کدوم سریال ماه رمضون رو دوست داشتی/ کله پزی ها کی باز می کنن/ شیطون ترین بازیکن تیمتون کی بود. باز خوبه محمدرضا احمدی بود چندتا سوال درست بپرسه.
یوسف: فردوسی پور مصاحبه گرفتن با یه آدم بزرگ رو بلد نیست. فقط از خال علی پروین بپرسه و از هواپیما میترسی یا نه و مسخره بازی در بیاره. بعد چهل سال حشمت مهاجرانی اومده تلویزیون بپرس جلوی اسپانیا چجوری بازی کنیم بهتره، رونالدو رو چجوری باید مهار کنیم.
Wrya: اگرم قرار بود شغل انتخاب کنین از #فردوسی_پور و محمدحسین میثاقی یاد بگیرین. لعنتیا اگه شما شغلتون اینه پس تفریحتون چیه.
Amir: فردوسی پور ویژه برنامه جام جهانی  بیست هجده می سازه خیابانی و دوستانش هم  فصل داغ فوتبال. قشنگ انگار چند قرن از لحاظ کیفیت ساخت با هم فاصله دارن. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :