آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240283
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397 11:8
تعداد بازدید : 621

اشتغال حوزه فاوا در استان مازندران تسهیل می شود

معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران قول همکاری برای ارتقای وضعیت اشتغال زایی در حوزه فناوری اطلاعات را داد.

نصر مازندران - معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران در دیدار با اعضای هیات رییسه سازمان نصر مازندران با بیان اینکه در عصر کنونی بسیاری از نیازمندی های انسان از طریق فناوری اطلاعات فراهم می شود، گفت: با توجه به نقش سازمان نظام صنفی رایانه ای استان در حوزه ارتقای فناوری اطلاعات و تسهیل در فرآیندهای اشتغال زایی، برای رسیدن به اهداف این بخش همکاری می کنیم.
حسن خیریان پور با بیان اینکه زیرساخت های لازم در راستای توسعه شبکه دولت در استان به منظور کاهش هزینه ها و افزایش سرعت در انجام کار ها و امور اداری فراهم شده است، افزود: استان مازندران پس از تهران رتبه دوم امکانات زیرساخت را دارد که امکان استفاده از این ظرفیت ها در واحدهای تولیدی، گردشگری و... فراهم است.
معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران درباره طرح تکاپو و پیگیری استانداری در این زمینه گفت: با دستور استاندار مازندران تمامی دستگاه های اجرایی، فرمانداری ها و دهیاری های استان موظف شدند تا همکاری لازم را با سازمان نظام صنفی رایانه ای استان داشته باشند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :