آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240653
تاریخ انتشار : 2 تیر 1397 10:48
تعداد بازدید : 231

گوگل پادکست برای آندروییدی ها منتشر شد

گوگل به تازگی اپلیکیشن مخصوص پادکست خود را تحت عنوان گوگل پادکست برای گوشی و دستگاه های آندروییدی منتشر کرده که به کاربران اجازه می دهد به حجم زیادی از پادکست های آنلاین دسترسی داشته باشند.

ایسنا - این روزها که فایل و پادکست های صوتی از محبوبیت و استقبال زیادی برخوردار شده است، گوگل به فکر ایجاد یک پلت فرم برای دسترسی آزادانه کاربران به پادکست های مورد علاقه خود افتاده است. این پلت فرم که گوگل پادکست نام دارد، در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دسترسی، دانلود، نصب و استفاده است. این در حالیست که هم اکنون نسخه iOS هنوز برای گوشی های آیفون ارائه و منتشر نشده است اما گوگل وعده داده که قرار است به زودی پلت فرمی مخصوص سیستم عامل iOS نیز توسعه داده شود.
اپلیکیشن گوگل پادکست به کاربران این امکان را می دهد تا به جست وجو و دنبال کردن پادکست های صوتی موردنظر خود در این پلت فرم بپردازند و از گوش فرادادن به فایل های موردعلاقه خود لذت ببرند.
پس از آنکه کاربران پادکست های صوتی موردعلاقه خود را دنبال (Subscribe) کنند، قادر خواهند بود قسمت های مدنظر را دانلود کنند تا زمانی که دسترسی به اینترنت ندارند، نیز مورد استفاده قرار بگیرد.
حساب کاربری گوگل پادکست به طور مستقیم با حساب کاربری گوگل شما لینک شده و در ارتباط خواهد بود. پادکست های صوتی که از سرویس های اینترنتی در حوزه سرگرمی به شمار می روند، تاکنون در سرویس گوگل پلی موزیک قابل دسترس بودند اما حالا کاربران و علاقمندان می توانند با معرفی این اپلیکیشن جداگانه با نصب و دانلود این برنامه، از خدمات آن بهره مند شوند.
پادکست (Podcast)، پادپخش و یا تدوین صوتی انتشار مجموعه ای از پرونده های رسانه دیجیتال است که توزیع آن در اینترنت صورت می گیرد و کاربران می توانند روی گوشی های هوشمند خود به آن ها گوش بسپارند. این روش ارائه محتوا در سال ۲۰۰۴ میلادی محبوبیت زیادی پیدا کرد و برخی از آن به عنوان رادیوی اینترنتی یاد می کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :