آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240669
تاریخ انتشار : 2 تیر 1397 12:26
تعداد بازدید : 139

رونمایی از فناوری AiMesh ایسوس با همکاری آونگ

ایسوس با همکاری مجموعه آونگ از آخرین فناوری اختصاصی خود در زمینه محصولات شبکه در ایران رونمایی کرد.

فناوران- ایسوس هفته گذشته در مراسمی از فناوری پیشرفته AiMesh رونمایی کرد. دفتر ایسوس نیز با همکاری شرکت آونگ، توزیع کننده رسمی محصولات شبکه خود، این فناوری را اولین به منظور آشنایی بهتر فروشندگان محصولات شبکه در دفتر مجموعه آونگ رونمایی کرد.
به گفته سعید مسلمی، مدیر روابط عمومی دفتر ایسوس، فناوری شبکه مش مدت زمان زیادی است که معرفی شده و با استفاده از این فناوری پوشش کامل شبکه در همه جا میسر شده 
است. 
ایسوس با معرفی شبکه هوشمند AiMesh، علاوه بر پوشش جامع شبکه در همه جا، ویژگی های خاص و کاربردی روترهای ایسوس را با هم در شبکه ترکیب کرده و علاوه بر به وجود آوردن شبکه ای پایدار، تمامی ویژگی های تک تک محصولات شبکه ایسوس را در شبکه مش با هم در دسترس قرار داده است.
با کمک AiMesh، علاوه بر افزایش پوشش شبکه و و تقویت سیگنال، به سادگی می توانید محصولات مختلف سازگار با این فناوری را در شبکه به کار بگیرید، ولی در شبکه مش عادی، نیاز به داشتن پکیج های اختصاصی و گران قیمت مش است.
 در شبکه های مبتنی بر روتر– ریپیتر (repeater) در صورتی که روتر اصلی به مشکل بر بخورد، کل شبکه از کار خواهد افتاد، در حالی که در AiMesh، در صورت هر گونه اختلال، دستگاه های موجود بدون هیچ مشکلی تا برطرف شدن ایراد در شبکه کار می کنند.
 از معایب دیگر مش، محدود بودن نرخ انقال در شبکه است. اما در AiMesh حتی می توانید به سرعت انتقال تا 11000 مگابیتی دست پیدا کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :