آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240679
تاریخ انتشار : 2 تیر 1397 13:12
تعداد بازدید : 230

دومین همایش همکاری های فناوری ایران و اروپا برگزار شد

دومین همایش همکاری های اقتصادی و فناوری ایران و اروپا با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بروکسل برگزار شد.

فناوران - موضوع این همایش همکاری های اقتصادی و فناوری و برگزاری آن به همت مؤسسه مطالعاتی روند و با همکاری وزارت امور خارجه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده است.
محوریت این همایش که دور نخست آن 3 سال پیش در وین برگزار شده بود، همکاری های طرفین روی موضوعاتی چون توسعه اقتصادی و فناوری، رشد جامعه استارت آپی و بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان است. در این همایش سیاست گذاران و تصمیم گیران عالی رتبه و مدیران ارشد اجرایی از ایران، اروپا و سایر نقاط جهان برای بحث و تبادل نظر درباره افق های جـدید همـکاری و شناسـایی ظرفیت هـای موجـود و فرصت های اجرایی در راستای شکوفا کردن اقتصـاد و فناوری و مشخص کـردن چشم انـدازهـای امیدوارکننده در شرایط فعلی، حضور یافتند. براساس این گزارش، در این همایش دو روزه، نشست های تخصصی با موضوعاتی همچون چشم انـداز استـارت آپ هـا در ایـران، مشـارکت در حـوزه فین تک (فنـاوری ها و نـوآوری های مـالی)، سرمایه گـذاری و کسب و کـار در ایـران، انـرژی و منـابع ملی و صنـدوق های سرمـایه گـذاری برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :