آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 241383
تاریخ انتشار : 17 تیر 1397 14:27
تعداد بازدید : 654

کارگروه بلاکچین سداد تشکیل شد

مدیرعامل شرکت داده ورزی سداد در جلسه ای با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ملی گفت: شرکت داده ورزی سداد در حوزه فناوری های نوین و جدید به صورت جدی تمرکز کرده است.

فناوران- حمیدرضا مختاریان گفت: شرکت داده ورزی سداد قصد دارد در حوزه های بانکداری باز، هوش مصنوعی، ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین به منظور تقویت و توسعه خدمات سرمایه گذاری کند؛ هم اکنون کارگروه بلاکچین به منظور تحقیق و توسعه در این حوزه تشکیل شده است.
وی درباره خدمات پیام رسان «بله» نیز گفت: در حال حاضر خدمت جدیدی که برای مشتریان آماده ارائه شده، افزودن کارت بانک با اسکن کارت به پیام رسان است که از طریق دوربین موبایل انجام می شود؛ همچنین خدماتی از جمله بلیت مترو، پیاده سازی کیف پول و امکان پرداخت کرایه تاکسی از طریق سرویس «فون پی» به «بله» در آینده افزوده خواهد شد.
مهدی اسماعیلی، معاون نرم افزار شرکت داده ورزی سداد نیز درباره پروژه های کلیدی و برنامه های توسعه ای گفت: روند پیشرفت برنامه بام، بام شرکتی، بام شخصی  و سرویس پرداخت بام برای کاربرانی که مشتری بانک ملی نیستند، در حال انجام است و پروژه بورس کالا نیز تا ۱۹ تیر ماه پایان خواهد یافت. همچنین پروژه ی بانکداری ویدیویی تا پایان مرداد ماه قابل بهره برداری خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :