آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 241453
تاریخ انتشار : 20 تیر 1397 9:38
تعداد بازدید : 534

درآمد پست امسال 16 درصد بیشتر شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه کنترل پروژه های شرکت ملی پست گفت: پست باید به یکی از نشان های فاخر تجاری کشور بدل شود.


فناوران- محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه کنترل پروژه های پست با اشاره به ظرفیت ها و دارایی های پست، گفت: توجه به ارتقای کیفیت خدمات و لزوم تکریم مشتریان و ارباب رجوع از مهم ترین وظایف شبکه پستی به شمار می رود.
جهرمی نیاز جامعه به خدمات پستی به روز را از جمله مطالبات جدی عنوان کرد و گفت: پست نیاز به پیشرفت دارد و انتظار مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات، ایجاد تحول و تنوع در خدمات و گسترش آن در سطح کشور است.
وزیر ارتباطات همچنین تعیین استراتژی های مناسب برای جذب بازار و و ارتقای کیفیت خدمات را از جمله تکالیف مهم پست برشمرد و تاکید کرد: پست با شاخص هایی نظیر افزایش ترافیک و گسترش سبد خدمات ارزیابی می شود و باید متناسب با جغرافیای هر استان محصولات خدماتی تولید شود.
وی گفت: اگر ارایه خدمت به مردم با شناخت مزیت های منطقه ای و متناسب با ساختار هر نقطه از کشور انجام شود در جلب رضایت مشتری و کاهش هزینه ها تاثیر زیادی دارد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت برندسازی در پست و قدمت طولانی این سازمان در کشور گفت: می توان با استفاده از قدمت و سابقه طولانی پست، این شبکه را به یکی از برندهای شاخص کشور بدل کرد و با استفاده از ظرفیت رسانه ها به معرفی خدمات پستی پرداخت.
مدیر عامل شرکت ملی پست ایران نیز در این جلسه گفت: درآمد شرکت ملی پست 16 درصد در سال جاری افزایش داشته است.
حسین نعمتی گفت: به زودی سرویس های پروژه های اقتصاد مقاومتی و سیماک به مردم ارایه می شود.
وی کاهش هزینه ها در راستای توجه به شرایط اقتصادی کشور را یکی دیگر از اقدامات شرکت ملی پست برشمرد که در راس امور و اولویت قرار گرفته است.
نعمتی وجود نگاه اقتصادی به فعالیت ها متناسب با نیاز مشتری و استفاده از ظرفیت های اپراتورهای خصوصی در جهت ارتقای کیفیت خدمات را از دیگر برنامه های مهم پست در سال جاری برشمرد و گفت: بازنگری در فرآیندهای پستی با توجه به مأموریت های جدید و چابک سازی بدنه شرکت با استفاده از توان مدیریتی نیروهای جوان از جمله اقدامات مهم در مدت اخیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :