آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24237
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1391 1:39
تعداد بازدید : 421

درآمد یک تریلیون دلاری پرداخت های موبایلی در سال 2015

طبق آخرین پیش بینی های صورت گرفته، صنعت جهانی پرداخت های موبایلی در سال 2015 میلادی درآمدی بالغ بر یک تریلیون دلار خواهد داشت.

فارس- بر اساس گزارش جدیدی که از سوی مرکز Heavy Reading Mobile Networks Insider منتشر شده، پرداخت‌های موبایلی این روزها در حال افزایش است و پیش‌بینی می‌شود که درآمد این صنعت در سطح جهانی تا سال 2015 میلادی به یک تریلیون دلار برسد.
"دنیس کولور"، یکی از محققان مرکز Networks Insider که نویسنده گزارش جدید آن نیز بوده است گفت: «پرداخت‌های موبایلی از ابزارهایی در حد مدل مفهومی، در دوره زمانی کوتاه به یک فناوری عملی تبدیل شده‌اند. شرکت‌های فعال در زمینه پرداخت‌های موبایلی باید به روش‌های موجود در این زمینه توجه بیشتر داشته باشند که این روش‌ها می‌توانند پتانسیل لازم برای کسب درآمد قابل ملاحظه در این چرخه را به‌وجود آورند». بر اساس برخی پیش‌بینی‌های انجام شده، صنعت پرداخت‌های موبایلی در سال 2015 میلادی درآمدی بالغ بر یک تریلیون دلار خواهد داشت. کولور همچنین توضیح داده است، آن دسته از کاربرانی که هم‌اکنون به پرداخت‌های صورت حساب خود از طریق دستگاه موبایلی می‌پردازنده و یا کالاهای مورد نظر خود را موبایلی خریداری می‌کنند، بیشترین سهم را در حرکت صنعت جهانی پرداخت‌های موبایلی به سمت جلو خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :