آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242472
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1397 11:55
تعداد بازدید : 556

R&M freenet راهکاری آسان برای کابل کشی

با استفاده از راهکارها و محصولات سیستم R&M Freenet طراحان می‎توانند مطمئن باشند که کلیه اجزای تشکیل دهنده زیرساخت مانند پچ پنل‎ها، کابل و انواع کانکتورها علاوه بر اینکه قابلیت سازگاری بالایی با هم دارند، به دلیل تنوع زیاد در محصولات قادر خواهند بود در هر شرایطی مطلوب‏ترین شبکه زیرساخت را طراحی و پیاده‎سازی کنند.

این محصولات  برای ایجاد سیستم کابل‎کشی ساخت یافته در شبکه‎هایی با کارآیی و بهره‎وری بسیار بالا بر اساس سیستم‎های نوری و مسی طراحی شده است؛ از سوی دیگر کلیه محصولات طراحی شده توسط R&M توانسته گواهینامه های معتبر اروپایی و آمریکایی را اخذ کنند. 
بیش از 50 سال تجربه حضور در بازار تجارت و تولید تجهیزات شبکه به عنوان یکی از بهترین تولید‎کنندگان محصولات پسیو در جهان و ارتباط نزدیک با مشتریان و فروشندگان تجهیزات و بهبود طراحی محصولات جدید براساس خواسته مشتریان و نمایندگان فروش یکی دیگر از مزایای R&M است که در این راستا با توجه به نیاز مشتریان اقدام به تولید پچ کوردهای مسی با تنوع رنگ مورد درخواست مشتریان خود کرده است. 
علاوه بر آن نظر به محدودیت فضای مرکز داده تجهیزات تخصصی مراکز داده شرکت R&M به صورت کاملا ماژولار و فشرده و درعین حال بدون نیاز به ابزار خاص جهت راه اندازی و نگهداری قابل ارائه است. در همین راستا تکنولوژی HD MTP /MPO را طراحی کرده است.
از ویژگی های این راهکار شامل افزایش میزان ایمنی و کارایی در جنبه های مختلف با: 
- جعبه ونوس، تکمیل شده در سال 2014 و کابینت های جدید خیابانی (کافو) با تراکم بالا برای FTTH 
- توسعه بیشتر جعبه های پچ و combiMODULE برای توزیع فیبر نوری در رک 19 اینچ
- SFPجدید به علاوه کابل مسی Direct Attach برای سرویس های با سرعت بالا در داخل و بین قفسه ها در مراکز داده
- نسل جدید پچ پنل های 1 یونیت 24 پورت.
با توجه به مشارکت گروه تحقیق و توسعه R&M  به عنوان یکی از اعضای موثر در تدوین استانداردهای مربوط به تجهیزات مسی و فیبر نوری شبکه‎های داده، این شرکت به عنوان یکی از مهم‎ترین پیشگامان صنعت تولید تجهیزات مورد نیاز شبکه‎های داده خود را معرفی کرده است و تجهیزات تولیدی شرکت R&M از نظر کیفیت همواره یک گام فراتر از استانداردهای تدوین شده جهانی در این حوزه هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :